Ülkede Koltuk Bulan, Yolsuzluğun Formülünü de Buluyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İmam ve Cemaat ilişkisi dedikleri tam da bu olsa gerek. İmam dediğimiz AKP hükumeti her saçmalığa bir asortik isim bulup bunu her seferinde bir güzel halka kabul ettirince, Cemaat Dediğimiz CHP de ''Dur la ben de yapam bari'' demiş ve bakın ortaya ne çıkmış

CHP’li Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, “onursal koordinatör” diye bir makam uydurarak, eşi Deniz’i eşbaşkan olarak atadı. Deniz Arda’ya başkanlık katında makam odası ayrıldı. Başkan Halil Arda, “Eşim 3-4 dil biliyor. Para da almıyor” diye kendisini savunmuş.

Yazıklar olsun, Yattığınız yataklarınızda huzur bulamayasınız inşallah.

Bu KK denen adam yıllardır o koltukta oturmak dışında ne işe yarar, denetim mekanizması nerede?

Ülkemde iktidarından işe yaramayan muhalefetine kadar ALLAh korkusu olan bir insan evladı yok mu yahu?

Yukarıda kalın yazılmış yazının kaynağı Sayın İsmail Saymaz'dır.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Maaş almıyorsa sıkıntı yok benim için. :kiskis
İşini layıkıyla yapacaksa da referansla atanabilir, hiç bir sakınca görmüyorum.:sirit

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Maaş almıyorsa sıkıntı yok benim için. :kiskis
İşini layıkıyla yapacaksa da referansla atanabilir, hiç bir sakınca görmüyorum.:sirit
Eğer literatürde olmayan bir gurup oluşturup onu resmileştirmek istiyorsam işe ''Maaş almadan çalışıyor'' reklamı ile başlarım ben :kas

Düpedüz sahtekârlık bu yapılan.

Maaş almıyor ama makam odası var, Maaş almıyor ama statüsü var, Maaş almıyor ama etkinlik adı altında belediyenin tüm kaynaklarını kullanacak, maaş almıyor ama statü konuşturup iş koşturabilecek.

Sevgili Domestos Domestos 'un verdiği Günah olmayan hırsızlık yöntemlerinden farklı değil bu durum bana göre.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Eğer literatürde olmayan bir gurup oluşturup onu resmileştirmek istiyorsam işe ''Maaş almadan çalışıyor'' reklamı ile başlarım ben :kas

Düpedüz sahtekârlık bu yapılan.

Maaş almıyor ama makam odası var, Maaş almıyor ama statüsü var, Maaş almıyor ama etkinlik adı altında belediyenin tüm kaynaklarını kullanacak, maaş almıyor ama statü konuşturup iş koşturabilecek.

Sevgili Domestos Domestos 'un verdiği Günah olmayan hırsızlık yöntemlerinden farklı değil bu durum bana göre.
Hırsızlık her türlü günah hocam... Yasal olarak haram yemenin yolları diyorum ben...

Yasal mı? Evet. Helal mi? Zinhar... :hihi Ya inandığın gibi yaşarsın, ya da yaşadığın gibi inanırsın, bunların ki ikincisi... :bye

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
ülen bu herifler de her bir numara var Allah için
bu olay ve benzeri bir çok özellikle Belediyeler de halen mevcuttur!

salt bir partiyle de alakası yok!

demem o ki bizler acaip namuslu ve dürüst insanlarız!

işin garibi örneğin yarın birisi çıkar ve ...iyi de benim karı "Harward" mezunu kardeşim... derse ne ot yeriz yaw:haha1

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ülen bu herifler de her bir numara var Allah için
bu olay ve benzeri bir çok özellikle Belediyeler de halen mevcuttur!

salt bir partiyle de alakası yok!

demem o ki bizler acaip namuslu ve dürüst insanlarız!

işin garibi örneğin yarın birisi çıkar ve ...iyi de benim karı "Harward" mezunu kardeşim... derse ne ot yeriz yaw:haha1
''Abi Fethiyede harward vardı da ben mi okumadım?'' derim. Türkiyede seviyorlar bu tür cevapları :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hırsızlık her türlü günah hocam... Yasal olarak haram yemenin yolları diyorum ben...

Yasal mı? Evet. Helal mi? Zinhar... :hihi Ya inandığın gibi yaşarsın, ya da yaşadığın gibi inanırsın, bunların ki ikincisi... :bye
Tamam ben de kendi yorumumu katmış olayım :kop Sürrealist çalıştım o bölümde :kiskis

O değil de aklıma ne geldi biliyormusun az önce bir video izlerken.

Şu önce tokatlayıp sonra yumruğu yiyeni birisine benzettim ben :kas

:kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt