UGREEN USB Şarj Cihazı 36W adaptör ve USB C Kablosu 100W PD Tip C Hızlı Şarj

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu iki ürünü satın aldım sizce nasıl?
özelliklerini yazıyorum:
MarkaUGREEN
Konnektör TürüUSB Tip C
Kablo TürüUSB
  • UGREN USB C KABLO ÖZELLİKLERİ :
  • PD 100W Hızlı Şarj: 100W'a (20V 5A) kadar şarj hızıyla bu USB C - USB C hızlı şarj kablosu, Type C/Thunderbolt 3 dizüstü bilgisayarlar için mükemmel bir yol sağlar. Ayrıca Huawei FCP, Qualcomm QC 3.0/4.0'ı destekler, şarj cihazlarıyla eşleştirildiğinde tam hızda şarj etmenizi sağlar.
  • Hızlı Veri Aktarımı: C Tipi kablo, 480Mbps aktarım hızı ile veri aktarma özelliğine sahiptir.
  • Evrensel Uyumluluk: Bu C Tipi kablo, MacBook Pro, Air, iMac Pro, iPad Pro 2020, Galaxy S21 S20 Ultra, S10, S9, Note 10, Huawei MateBook 13, 14, XPro, Surface Pro 7/5, GO ile uyumludur , ProX SQ1, Yoga 5C930, ThinkPad-XL, XPS13, XPS15 vb.
  • Dayanıklılık ve Esneklik: Naylon örgülü USB C Kablosu, tekrar tekrar takıp çıkarmaya dayanabilir.
  • Güvenilir ve Güvenli: 56Ω çekme direnci ve gelişmiş yonga seti, tüm şarj işleminin güvenliğini sağlar. Kalaylı bakır iletken ve 4 katmanlı katı ekranlama (alüminyum folyo, metal örgü, TPE kılıf, naylon örgü) hızlı şarj ve veri aktarımını iyileştirir.
  • 199,99TL
  • GÖRSELLER:

U1.jpg
U2.jpg
U3.jpg

LİNK :
  • UGREN ADATÖR ÖZELLİKLERİ :
  • Hızlı şarj 3.0 şarj cihazı: Ugreen 36 W 2 bağlantı noktalı USB hızlı şarj cihazı Quick Charge 3.0/2.0 destekler, Galaxy S10 S9 gibi uyumlu cihazlara 35 dakikada %80 ulaşabilir ve her bağlantı noktasına maks. 18 W güç. Böylece 2 cihazı aynı anda hızlı şarj edebiliriz.
  • Tam uyumluluk: USB C şarj kablosu ile 3A USB C şarj kablosu çoğu cihaz için uygundur,
  • 259,99TL

Önemli Özellikler‎Hızlı şarj
Adet56Ω ‎1
Watt Değeri‎18 watt
Güç Kaynağı‎Kablolu Elektrikli
Piller Dahil‎Hayır
Pil Gerekli‎Hayır
Bağlantı Noktası Sayısı‎2
USB Bağlantı Noktası Sayısı‎2
Bağlantı Türü‎USB

GÖRSELLER :

1a389d22764259191.jpg
215c67e8e8b674184.jpg
357ae17bd2ad00087.jpg
4823962159835ad85.jpg

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
bu ikisi birbirine uyumlu görünmüyor. biri usb c iken diğeri usb a. beraber kullanmayacaksınız değil mi?

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu ikisi birbirine uyumlu görünmüyor. biri usb c iken diğeri usb a. beraber kullanmayacaksınız değil mi?
Telefonu şarj edeceğim. USB portu olduğu için uyumlu olduğunu düşündüm. Belki laptop şarj eder diye düşünüyordum?

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Telefonu şarj edeceğim. USB portu olduğu için uyumlu olduğunu düşündüm. Belki laptop şarj eder diye düşünüyordum?
şimdi iki konu var. hızlı şarj yapacaksanız hem "usbc to usbc" kablo hem de usbc pd şarj aleti almanız lazım. bu şarj aleti usba olduğu için hem yeterli çıkış vermez hem de bu kabloya uymaz. şarj süresi uzun olsun problem değil diyorsanız "usba to usbc" şarj kablosu alıp linkini verdiğiniz adaptör ile kullanırsanız olur. ancak laptop da şarj edeyim diyorsanız 60w usbc şarj aletine ve "usbc to usbc" pd destekli şarj kablosuna ihtiyacınız var.

özetle aldığınız kablo aldığınız şarj aletine girmez. giriş-çıkışları farklı. ya ikisini de usba alacaksınız ya da ikisini de usbc alacaksınız.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
şimdi iki konu var. hızlı şarj yapacaksanız hem "usbc to usbc" kablo hem de usbc pd şarj aleti almanız lazım. bu şarj aleti usba olduğu için hem yeterli çıkış vermez hem de bu kabloya uymaz. şarj süresi uzun olsun problem değil diyorsanız "usba to usbc" şarj kablosu alıp linkini verdiğiniz adaptör ile kullanırsanız olur. ancak laptop da şarj edeyim diyorsanız 60w usbc şarj aletine ve "usbc to usbc" pd destekli şarj kablosuna ihtiyacınız var.

özetle aldığınız kablo aldığınız şarj aletine girmez. giriş-çıkışları farklı. ya ikisini de usba alacaksınız ya da ikisini de usbc alacaksınız.
Şimdi diyorsunuz ki bu iki ürün sizin işinize yaramaz. Ama özellikler kısmında cihazımla uyumlu olduğu yazıyordu?

Ürünleri iptal ettim. Şimdi size durumu şöyle anlatayım. Samsung Galaxy A51 cihazım var hızlı şarj destekliyor ona uyumlu cihaz arıyorum. Nereden çıktı bu USB a, typc c falan filan.

Galaxy a51 için hızlı şarj destekli ürün arıyorum. Veya belki de bazen laptop şarj ederim. Buna göre ürün arıyorum bütçem 500 TL veya üzeri

Moderatör tarafında düzenlendi:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
9027bb87-646c-4430-8766-d6846f80241a.jpg

sectiginiz sarj aleti ile benim kullandigim sarj aleti girisi ayni ,ama sectiginiz kablo bu sarj aletine takilmaz resimdeki gibi usb A girisi olan kablo ucu yok ikisi de usb c girisi,kabloyu yukardaki gibi sectiginiz takdirde uyumlu olur.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
9027bb87-646c-4430-8766-d6846f80241a.jpg

sectiginiz sarj aleti ile benim kullandigim sarj aleti girisi ayni ,ama sectiginiz kablo bu sarj aletine takilmaz resimdeki gibi usb A girisi olan kablo ucu yok ikisi de usb c girisi,kabloyu yukardaki gibi sectiginiz takdirde uyumlu olur.
Ben cidden bu USB a, USB işinden anlamıyorum. Galaxy a51 cihazım var bunu şarj etmek için güçlü bir cihaz arıyorum. Bana ne öneriyorsunuz.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ben cidden bu USB a, USB işinden anlamıyorum. Galaxy a51 cihazım var bunu şarj etmek için güçlü bir cihaz arıyorum. Bana ne öneriyorsunuz.
Eger paylastiginiz ürünü almak istiyorsaniz ,sizin ihtiyaclarinizi karsiliyorsa benim paylastigim resimdeki kablonun aynisini siparis vermeniz yeterli.

veya paylastiginiz yukardaki kabloya uyumlu olan adaptörde bu.

Resimlere baktiginizda baglanti farklarini zaten kendiniz göreceksiniz ,harflere takilmayin..

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Eger paylastiginiz ürünü almak istiyorsaniz ,sizin ihtiyaclarinizi karsiliyorsa benim paylastigim resimdeki kablonun aynisini siparis vermeniz yeterli.

veya paylastiginiz yukardaki kabloya uyumlu olan adaptörde bu.

Resimlere baktiginizda baglanti farklarini zaten kendiniz göreceksiniz ,harflere takilmayin..
adaptör ilgimi çekmedi marka olarak, bana amazon üzerinden önerir misiniz ugreen marka olacak. kabloyu da oradan alacağım.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Yine kızarsın belki ama telefon için alıyorsan bu sevdadan vazgeç. Boşa masraf yapma. Senin telefonun 15w şarjı destekliyor. Bu da 5v3A demek. Sen 100w lık da şarj aleti alsan o cihazdaki seçeneklerden senin telefona uyumlu olan güç ile şarj kabul edecek telefonun. Yani 5v3A 15W Kendi şarj cihazın ile edebildiğinden daha fazlasını alamazsın. Eğer cihazda 5v3A çıkış yoksa 15w ın altındaki alternatifi seçer. Elindeki kadar da hızlı şarj edemezsin.

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
matematik teorisi paylaşmıyoruz ki kafanız karışsın. çok basit google araması ile 10sn içerisinde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.
soket girişi büyük usb olan adaptör almışsınız ancak kabloy küçük usb soketli olandan almışsınız. diyoruz ki ya ikisini de büyük usb girişli alın ya da ikisini de küçük usb. aldığınız ürünlerin resmine bakarak anlayabilirsiniz uyumlu olup olmadığını.

şunu tek başına aldığınızda işinizi görür.

yok illa ki tablet ve mini notebook da şarj etsin derseniz

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt