Ugoos AM8 Plus 8K ( S928X-J )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,216
Dolby Audio/Dolby Vision desteklediği bilgisi siteye eklenmiş. Sanırım eklmeye unutmuşlar, Dolby Atmos desteğini göremedim.

S30817-001610.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,674
Tabiki olabilir, büyük olasılıklada öyle zaten 🙂 Direkt Dolby Atmos yazmadığı için temkinli yaklaşıyorum sadece 🙂 bu bilgiyi girmeleri çok iyi siteye. Koskoca Ugoos bile unutabiliyor demek ki 🙂
O işi CPU yapıyorsa firmware halledilir.
Bakmadım nerde çözülüyor diye.
Muhtemelen yazılım katmanındadır veya işlemci içindeki bir birim iledir.
Çünkü ayrıca bir DAC vs konulacağını hiç zannetmem.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,288
Bunu prof.seviye bazı audio kullanıcıları bilir çünkü ellerinde yeni nesil AVR ler olduğu için
+speak. system Box un bu konuda ne menem bir şey olduğunu illa ki yazacaklardır

Yazılım ekipleri dediğim gibi Ukraynalı bir Team idi geçmişte(ve yakın geçmişte) işin bu kısmını
Ugoos anlamıyor/çözemiyor zaten!

Freaktab ve benzeri ve yabancı Siteler den bunlar zaman için de zaten görülüyor

Ugoos normal de basic bir yazılım ile çıkar daima,sonra devreye bu tipler girer ve şikayetler
geldikçe bunları daha sonra derleyip yazılımı düzeltirler ve OTA dan(Ugoos kendi sitesi dir bu)
siz Box direk OTA Update ile indirirsiniz

+bu herifler yazılım ayrıca bahsettiğim sitelerden de verirler veya Ugoos Support bölümünde
verirler AMLogic Tool ile PC den de atabilirsiniz!

not;tavsiyem direk Ugoos OTA sından yüklemeniz dir! zaten aynı yazılım sadece iki ayrı yönden
verilip yüklüyorsunuz

Ayrıca bunların yazılımları şak diye verilmez! üzerinden bazen 1 ay veya daha fazla da geçiyor!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,288
bu arada aklıma takıldı,Homatics firması "928" üretimi için özellikle şuan UGOOS un
ilk 928 atağı sonrası acaba bir tarih kafalarında varmı?

gerçi bu sorum aslında genel sayılır zira 928 i belli ki bir süre sonra bir çok üretici
devreye illa ki alacaklardır!

Lisans/L1 takıntısı/Stream v.s için belki bazı üreticiler yüksek den uçacaklardır yine!
ama örneğin bizim gibiler içinde bunların hiç bir kıymeti harbiyesi yok,bize Root lu
ve özellikle bu işin piri sayılan şu "Superuser" Magisk li filan Box lar lazım yaw:hihi

Bir de Doların acaip çakılmasını istiyorum ha
ne bu lan 26/27 filan
Nakliye+Gümrük cart-curt derken rakamlar manyak hale geliyor:hayir

s905X4 X4 ler bitti yaw,sıkıldım ben bu cihazdan gari

heyecan verecek Box lazım şimdiler de,ama sürekli rüyama Dolar ne olacak yaw geliyor:haha1

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
63
Ben de nvidia dan farklı özellikleri için streamli bir S928X bekliyorum. Şu sıralar bir sürpriz yapsa homatics fena olmaz.

B Çevrimdışı

BMW520

Yeni Üye
24 Eyl 2023
1
68
Ugoos Am 8 Plus 8k S928 X J Ott Box Üstadım çok güzel bilgilerini verdiginiz cihazla bu cihaz aynimidir

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ugoos Am 8 Plus 8k S928 X J Ott Box Üstadım çok güzel bilgilerini verdiginiz cihazla bu cihaz aynimidir
Zaten aynı marka ve model ismi yazıyor. OTT Box Kısmı neredeyse tüm android boxlarda yazar. OTT (Over The Top - İnternet üzerinden streaming servislerine erişim yeteneği) anlamına gelir.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,216
bu arada aklıma takıldı,Homatics firması "928" üretimi için özellikle şuan UGOOS un
ilk 928 atağı sonrası acaba bir tarih kafalarında varmı?

gerçi bu sorum aslında genel sayılır zira 928 i belli ki bir süre sonra bir çok üretici
devreye illa ki alacaklardır!

Lisans/L1 takıntısı/Stream v.s için belki bazı üreticiler yüksek den uçacaklardır yine!
ama örneğin bizim gibiler içinde bunların hiç bir kıymeti harbiyesi yok,bize Root lu
ve özellikle bu işin piri sayılan şu "Superuser" Magisk li filan Box lar lazım yaw:hihi

Bir de Doların acaip çakılmasını istiyorum ha
ne bu lan 26/27 filan
Nakliye+Gümrük cart-curt derken rakamlar manyak hale geliyor:hayir

s905X4 X4 ler bitti yaw,sıkıldım ben bu cihazdan gari

heyecan verecek Box lazım şimdiler de,ama sürekli rüyama Dolar ne olacak yaw geliyor:haha1
Homatics te şuan s928x cihazın ismi bile geçmiyor. Sanırım s928x den önce piyasaya s905X5 bir cihaz sürecekler.
Ben de nvidia dan farklı özellikleri için streamli bir S928X bekliyorum. Şu sıralar bir sürpriz yapsa homatics fena olmaz.
Nvidia dan Amlogic işlemcili cihaz beklemeyin, cihazlarında kendi işlemcilerini kullanıyor. Kendi işlemcileri çok daha performanslıdır.

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
63
Üstad, noktalama işareti koymayınca farklı anlaşılmış. Nvidia lisanslı ürün, homatics de S928X lisanslı çıkarır mı? Beklentisi ile yazdım, s
Yazınızdan anladığım, bir başka bahara!

Geri
Üst Alt