UFO İNFRARED Ürün İncelemesi ve Tüketim verileri

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Akrabam'da UFO marka bu tip ısıtıcı vardı, bizden sık kullanırlardı ama üç dört kere rezistans değişimi yaptıklarını da hatırlıyorum. 

Cihaz da sabit yerinde duran cihazdı. 

Bizde Kumtel Twingo vardı (3000 Watt), daha rezistans değiştiğini hatırlamıyorum. 

Doğalgaza geçtiğimizden beri çalıştırmadık gerçi ama geçen yıl ana boru hattını belediyenin patlatması nedeniyle şehrin büyük kısmı iki gün doğalgazsız kalmıştı.  :helen:

Bildiğiniz tüp kuyruğu oluşmuştu şehrin her yerinde. Millet minik tüplerde yemek, çay yapıyordu.  :acim:

Tek sıkıntısı kurulum yaparken arka vidasını fazla sıktığım için plastik kısım yalama olmuştu, yıldız vida atıp işi kurtarmıştım.  :ıslık:

Adem beyin marka konusunda söyledikleri doğru. 

Önemli olan önünde yazan isim değil, içindiklerin amacına uygun parçalardan oluşması. 

3000 wattlık ürüne o ısıya dayanamayacak bir kalıp parça kullanırsan, o parça erir bir süre sonra tabi. 

Bu kapitalizm doğayı da, insan emeğini de acımadan harcıyor.   :hiii:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: UFO İNFRARED Ürün İncelemesi ve Tüketim verileri

Ürün alırken dikkat ediniz. MARKA takıntılısıolmayınız, Markaya değil, aldığınız ürünün arkasında duran firmaya itibar ediniz. önünde UFO yazabilir, flamentinde UFO yazabilir ancak bu ürünü ülkede pazarlayan kimdir? arkasında duran kimdir mutlaka araştırınız.

Bu UFO lar eğer orijnalse (Flamentleri ufo gerisi hikaye) vay UFO severlerin haline, Eğer orijinal değilse o zaman vah UFO yetkililerinin haline, Piyasayı denetlesenize arkadaşlar :dry:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Ado' Alıntı:

Ürün alırken dikkat ediniz. MARKA takıntılısıolmayınız, Markaya değil, aldığınız ürünün arkasında duran firmaya itibar ediniz. önünde UFO yazabilir, flamentinde UFO yazabilir ancak bu ürünü ülkede pazarlayan kimdir? arkasında duran kimdir mutlaka araştırınız.

Bu UFO lar eğer orijnalse (Flamentleri ufo gerisi hikaye) vay UFO severlerin haline, Eğer orijinal değilse o zaman vah UFO yetkililerinin haline, Piyasayı denetlesenize arkadaşlar :dry:

Denetim önemli bir konu.  :jeo:

B Çevrimdışı

burak59

Yeni Üye
6 Eyl 2018
26
35
Ufo mu alsam yerden ısıtma sistemi mi kurdursam bende hala karar veremedim

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: UFO İNFRARED Ürün İncelemesi ve Tüketim verileri

Kış yaklaşıyor

Özellikle öğrenci ve bekar kardeşlerime sesleniyorum.

Lütfen ürün satın alırken çok dikkatli olunuz.

Adı UFO olup da içeriği ne olduğu belirsiz ürünler geçen sene çok can yaktı, satın almadan evvel lütfen istişare edelim :ok

M Çevrimdışı

mkosar

Yeni Üye
9 Ağu 2021
3
39
Kış yaklaşıyor

Özellikle öğrenci ve bekar kardeşlerime sesleniyorum.

Lütfen ürün satın alırken çok dikkatli olunuz.

Adı UFO olup da içeriği ne olduğu belirsiz ürünler geçen sene çok can yaktı, satın almadan evvel lütfen istişare edelim
Merhaba Adem abi sen hangi markayı önerirsin yardımcı olurmusun? Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba Adem abi sen hangi markayı önerirsin yardımcı olurmusun? Teşekkürler.
Abim selamlar. Benim öncelikli önerim, eğer inanılmaz bir mecburiyet yok ise bu elektrik tarifeleri iel bu şekilde ürünleri kesinlikle kullanmamanız yöndedir.
Ancak şartlar elektrikli ısıtıcıya mahkum edecek düzeyde ise ona göre alternatif ürünler üzerinden yeniden değerlendirelim konuyu.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
ufo-elektrikli soba-yağlı radyatör hepsini kullandım bu elektrik fiyatları ile bu ürünlerle ısınmak çok maliyetli.2-3 kıştır invertır klima ile ısınıyorum artık kumanda ile klimayı açmak bile lüks oldu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri