UFO İNFRARED Ürün İncelemesi ve Tüketim verileri

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
ben o tarz bir ürün kullandım kullanıcı yorumu mu yapayim konu başlamadan :) . vestelin ayaklı ufo ısıtıcısını aldık büyük birşey 2500 , 3000 w civarı bişeydi. gayet emsallerine göre iyi ve normal ısıttı bizi tüketimi çok hatırlamıyorum açıkcası ama aman fatura ne kabarık geldi demedik hiç onu hatırlıyorum. neyse bu makina bozuldu servise gitti yenisi geldi sonra ikinci kez bozuldu tekrar gitti yenisi geldi üçüncü kez bozuldu tekrar gönderdik bu sefer bize vestelden telefon geldi :) sorun bizim ısıtıcıdan değil sizin elektirik tesisatından dediler. bizim tesisat eskiydi ve sürekli patlatıyormuş ısıtıcıyı sonradan yeniledik tabiki tesisatı :) neyse ve bize başka bir ısıtıcı önerdiler. seramik bir ısıtıcı halada duruyor evde fotosunu atarım. o zaman yanlış hatırlamıyorsam 50 tl filan daha pahalı bir ürünü bize gönderdiler eksta ücret almadılar. sonra onla vestelin ufosu kadar ısınamadık ama bozulmadı taş gibi halada çalışıyor köpeklere doğum yaptıracağım zaman kullanıyorum artık :) .

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Kaba Taslak Ben Sonucu Sımdıden Yazayım

ısıtıcının wattı * kac saat calıstıgı * 0.7 = Tüketim Cıkacak :kıskıs:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:

Aslında haklısın neticede malumun ilanı ancak biz yine de profesyonelliğimizi konuştuurp üyelerimize somut, elle tutulur grafikler sunup rakamlar paylaşalım biraz.  :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
ben o tarz bir ürün kullandım kullanıcı yorumu mu yapayim konu başlamadan :) . vestelin ayaklı ufo ısıtıcısını aldık büyük birşey 2500 , 3000 w civarı bişeydi. gayet emsallerine göre iyi ve normal ısıttı bizi tüketimi çok hatırlamıyorum açıkcası ama aman fatura ne kabarık geldi demedik hiç onu hatırlıyorum. neyse bu makina bozuldu servise gitti yenisi geldi  sonra ikinci kez bozuldu tekrar gitti yenisi geldi üçüncü kez bozuldu tekrar gönderdik bu sefer bize vestelden telefon geldi :) sorun bizim ısıtıcıdan değil sizin elektirik tesisatından dediler. bizim tesisat eskiydi ve sürekli patlatıyormuş ısıtıcıyı sonradan yeniledik tabiki tesisatı :) neyse ve bize başka bir ısıtıcı önerdiler. seramik bir ısıtıcı halada duruyor evde fotosunu atarım. o zaman yanlış hatırlamıyorsam 50 tl filan daha pahalı bir ürünü bize gönderdiler eksta ücret almadılar. sonra onla vestelin ufosu kadar ısınamadık ama bozulmadı taş gibi halada çalışıyor köpeklere doğum yaptıracağım zaman kullanıyorum artık :) .

Ahahaha ben hatırlıyorum bu ürünü ::kıskıs:nfrared kadar yoğun ısı üretmez lakin dediğiniz gibi ultra sağlam cihazdır.  :ok

Ağır aksak ilerleyen yönleri ve bazı istemediğimiz durumları olsa da VESTEL markasını bu uygulamaları nedeniyle seviyorum.

Tüketicisinin yanında oluyor yüksek oranda.

(Bizi üzdüğü zamanlar da var ve paylaşıyoruz çekinmeden)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Ado' Alıntı:
Sota' Alıntı:

Aslında haklısın neticede malumun ilanı ancak biz yine de profesyonelliğimizi konuştuurp üyelerimize somut, elle tutulur grafikler sunup rakamlar paylaşalım biraz.  :ok:

Buarada Dipnot Oda Fazla Buyuk yada Asırı Isı Kaybı Varsa

Sız 0.7 Olan Kısmı 1 Yapın  :seytan:

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu ufo tarzı ısıtıcalara Allah bulaştırmasın. Ben bi kere bulaştım 350 tl den aşağı elektrik ödemiyodum. Ufo dan sonra yağlı radyatöre bulaştım 260 280 e indi yine başım yandı. En sonunda klima aldım rahatladım maximum 180 tl ödüyom kışın. Yazları maximum 150 tl. Klimaya giden yol bayağı meşakatli oldu benim için. Heey gidi günler [emoji16]

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
The_SreT' Alıntı:
Bu ufo tarzı ısıtıcalara Allah bulaştırmasın. Ben bi kere bulaştım 350 tl den aşağı elektrik ödemiyodum. Ufo dan sonra yağlı radyatöre bulaştım 260 280 e indi yine başım yandı. En sonunda klima aldım rahatladım maximum 180 tl ödüyom kışın. Yazları maximum 150 tl. Klimaya giden yol bayağı meşakatli oldu benim için. Heey gidi günler [emoji16]

Elektriği DİREKT olarak kullanılan ve içeriğinde REZİSTANS olan her sistem bildiğiniz incir ağacı diker insanın ocağına azizim.

Bu nedenle elektriği kullanarak bir teknoloji çalıştıran klima gibi sistemlerin tükettikleri elektrik karşılığında 10 katı daha yüksek sonuç verirler bu kıyaslamada.  :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
UFO ısıtıcılarla ilgili ufak bir bilgi notu daha düşelim ki herkes bilgilensin.

birisi 3 günlük, Diğeri 7 günlük iki adet ufoda meydana gelen termostat arızasına istinaden yaptığım kontrollerin sonucunu aşağıya görsel olarak paylaşıyorum  :ok:

Görüleceği üzere MALZEME KALİTESİ her şeyi ortaya koyuyor.

Sen flamentinde UFO yazıyor diye güven, ama termostatında Rüstem yazsın :kıskıs:

Hep yazarım arkadaşlar, MARKA takıntısı hayattaki en saçma olgudur.

Önünde ne yazdığı değil, İçinde ne olduğunu bildiğiniz ürünleri alın lütfen.  :ok:

Tabi ben size şimdi ''Ürünü almadan önce söküp parçalayın'' demiyorum elbette :kıskıs:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Perısan Olmus Termostat

Elektronik Termostat + Kontaktoru, Hıcbırseye Degısmem Bu Tarz Urunlerde

Bıara Yaglı Radyatoru Bu Sekılde Kullanmıstım Akvaryum Odasında Super Randıman Almıstım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:
Perısan Olmus Termostat

Elektronik Termostat + Kontaktoru, Hıcbırseye Degısmem Bu Tarz Urunlerde

Bıara Yaglı Radyatoru Bu Sekılde Kullanmıstım Akvaryum Odasında Super Randıman Almıstım

Ben kontaktörün o tak tuk sesine ifrit olurum, Bak bir ara sana VESTEL'in kullandığı termostatın resmini atarım, Eleştiririz falan ama @sota, Allah var bu tip durumlarda ben hiç kaliteden ödün verdiklerini görmedim. 

Yani diyeceğim o ki, kalitelisini kullansalar kontaktör de gerek yok.  :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt