ücretli İp tv 2 farklı cihazda farklı çalışıyor

S Çevrimdışı

sahsiyet

Aktif Üye
24 Tem 2019
119
38
Arkadaşlar ücretli iptv kullanıyorum.
2 adet tv mevcut
1 tanesi mb120 anakart 4k tv
diger mn130 anakart 4k tv

2 cihazada aynı linkleri ssiptv den ekledim ve kanal listesine ulaştım kanalları izlemekte sıkıntı yok fakat uhd dedikleri yayınlarda h256 olan kanallar mevcut bu kanallar mb120 anakartta sadece ses olarak geliyor. MB130 anakartta ise sorunsuz şekilde çalışıyor. MB120 anakarttaki görüntü sorununu nasıl getirebiliriz m3u8 uzantılı kanallar.

S Çevrimdışı

sahsiyet

Aktif Üye
24 Tem 2019
119
38
Listedeki uhd kanallardan seçerek yeni bir liste yaratıp,ottplayer ile de dene bakalım,test amaçlı yani.
Hocam altyapıyı hazırladım. Akşam evde deneyecegim bilgisini paylaşacagım. Bu arada dedigim gibi mb130 anakartta izletiyor sorun yok. Fakat mb120 de izletmiyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hocam altyapıyı hazırladım. Akşam evde deneyecegim bilgisini paylaşacagım. Bu arada dedigim gibi mb130 anakartta izletiyor sorun yok. Fakat mb120 de izletmiyor.
Bu zaten başlı başına bir sorun bana göre,fakat tahminim ,yüklenilen web sitesiyle alakalı olabilir,çok bilgili değilim ama ,tv sadece oynatımda bulunuyor,player falan web sitesi kaynaklı olması lazım.ottplayer testini onun için belirttim bende,sevgili catres gibi :ok
Ott'de player seçimi yapılabiliyor çünkü :ok

Z Çevrimdışı

z_kartal

Yeni Üye
25 Eki 2017
34
Üstad dosyanın orjinali ts aslında ts de iken ses ve görüntü hiç gelmiyor bu kanalde fakam m3u yapınca ses geliyor görüntü gelmiyor.
üstat qmplayer yükle eğer yayınlar 50 fps ise ottplayer ve ssplayer mb 120 anakarlarda göstermiyor. Eğer yayın 25 fps ise mb120 anakartlarda izlersin...

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Benim akrabamdaki ıp tv yi deneme amaçlı tvimdeki ss ıptv ve otto player 2 uygulamasına listeyi ekledim.

Ben açınca onda gidiyor.O kanal değiştirince bende gidiyor.Onda geliyor.Ama bana 3-4 saniye sonra tekrar geliyor.Ama onda gene gidiyor.
Nasıl oldu sizde

Geri
Üst Alt