TV tavsiyesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Şu saatler itibari ile görüyorum ki Adem Helvacı Adem Helvacı buralarda.
Madem yakaladık kendisini, hemen yapıştıralım soruyu. Hocam bana TV lazım. Ne alayım. :sirit

Tabi böyle bıraksam sonum şu emoji olur sanırsam :sopa1

Olay şu:

TV'yi kayın ve maun valideceğzim ve pederime alacağım. Valide sultan içeride kaldığı süre içinde cüce yanlı açar ama izlemez. Abla vır vır eder, stüdyodakiler birbirine söver falan fıstık, izlediği anlarda da arka sokaklar, ve TV2 deki kelime yarışması. Yani içeride olduğu sürece gündüz TV açık olur. Babam biraz daha farklı. Av TV, Yaban asla kaçmaz, yanına TRT belgesel, TLC vesair bol yeşillikli kanallar. Uydu alıcıları var ve kumandaları ile bütünleşmiş durumdalar. Yani bence tuner olmasa da olur zira orta alt TV tunerleri saç baş yolduruyor diye okuyorum hep. Kaynanamın divanı TV'nin tam karşısında, arada 1.5metre... 2m kesinlikle yok, yanlayıp bir yandan bulmacasına gömülürken bir yandan da ekrana bakış atar. Öyle olunca bize kabaca 45 dereceden izlemek kalıyor. Şu anda 51 ekran 30yıllık tüplü ile idare ediyorlar. HD yayınlara geçilince onların da yarısı kayboluyor:haha1

Açıkçası bütçeye çok takmıyorum. Ama TV'yi konumlandıracağım yer Malkaranın bir köyü ve evde internet bile yok. Yani akıllı uslu bir makina da gereksiz. 32" üstüne çıkmanın bir anlamı var mı bilmiyorum, dedim ya 1,5 bilemedin 2 metreden izlenecek. (saçma salak garip bir mekan, aslında eskiden evin dışı idi, sonra kapattık, bi baktık oturma/yaşama mekanı oluvermiş :haha1:haha1:haha1)

Evet ağalar, bana TV lazım, ne alayım:sirit
Ek: aslında ebat olarak 32 altına da düşesim yok. Evde 8 yıldır Seg 32 ile pek bi geçiniyoruz.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
burdan devam edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt