Tv tavsiyesi için açılan konular neden kilitleniyor ?

E Çevrimdışı

Emre4234

Yeni Üye
22 Tem 2020
22
35
iyi akşamlar arkadaşlar. Ben alacağım tvleri ekran görüntüsü ile birlikte tv tavsiye konusu bölümüne bi konu açtım.
O konuda yani genel tavsiye için açılan sabit bir konu da var fakat ben orda başka bi tv için yorum yapılırken araya girip sorduğum sorumun araya kaynamaması için oraya yazmadım fakat yönetici arkadaşlar hemen yardım edeceği yerde zart diye konu kilit demiş, e kardeşim ben sorumu orayada yazma becerisine sahibim Ben keyfimden mi gelip burda konu açtım neden bu açılan konular kapanıyor?

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
38
Birbirini tekrar eden konular olmasın diye düşünüyorum tek konu altında toplamışlar. Tavsiye konusunun tek başlık altında olması aranılan bulmak için pek pratik gelmiyor benim içinde. Soracağım hususu daha önce biri sormuş oluyor ama kaynamış gitmiş cevap alamamış adam :)

E Çevrimdışı

Emre4234

Yeni Üye
22 Tem 2020
22
35
Birbirini tekrar eden konular olmasın diye düşünüyorum tek konu altında toplamışlar. Tavsiye konusunun tek başlık altında olması aranılan bulmak için pek pratik gelmiyor benim içinde. Soracağım hususu daha önce biri sormuş oluyor ama kaynamış gitmiş cevap alamamış adam :)
Aynen öyle bir sürü soru var ama cevap yok ondan on kişi sonra soru sormuş başkası o cevaplanmış ana diğerininki araya kaynamış.
Ayrıca bahsettiğim olay benim ordaki konuşulan tvlerden farklı tv lerden di hep dijitsu hı level bahsediliyordu, Ben vestel ve samsung cihazı tavsiyesi istedim 6 tv arasında konuya 1 cevap dahi gelmeden konu kilitlendi ama

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
1.si kriter bellidir alınacak TV ona göre olur.
2.si orada verilen cevaplar doğrultusunda kafinizda fikir oluşabilir.
3.sü bir çok tavsiye tekerrür ediyor.
4. Yaz yoğunluğu nedeni ile bir çok arkadaş verimli şekilde foruma bakamıyor bu nedenle siz kullanıcılar çok beklesin istemiyoruz.
5.si konu bütünlüğü sağlamaktır.
6.sı forum kuralları gereği ana konu varsa ona yazılır cevap gelmez ise hatırlatma yapabilirsiniz.
7.si ücretsiz kar amacı gütmeyen bu forumda amaç yardım etmektir. Eğer kendinize özel olmasını istiyorsanız ana konuda beklemelisiniz.

E Çevrimdışı

Emre4234

Yeni Üye
22 Tem 2020
22
35
1.si kriter bellidir alınacak TV ona göre olur.
2.si orada verilen cevaplar doğrultusunda kafinizda fikir oluşabilir.
3.sü bir çok tavsiye tekerrür ediyor.
4. Yaz yoğunluğu nedeni ile bir çok arkadaş verimli şekilde foruma bakamıyor bu nedenle siz kullanıcılar çok beklesin istemiyoruz.
5.si konu bütünlüğü sağlamaktır.
6.sı forum kuralları gereği ana konu varsa ona yazılır cevap gelmez ise hatırlatma yapabilirsiniz.
7.si ücretsiz kar amacı gütmeyen bu forumda amaç yardım etmektir. Eğer kendinize özel olmasını istiyorsanız ana konuda beklemelisiniz.

Öncelikle yazımda da belirttiğim gibi kriteri de belli marka da. Bahsettiğim ürünlerle alakalı aratma yaptım 1 tanesinin konusu olsa bile bir sürü tv vardı orda o yüzden hepsinin konusu forumda daha önce açılıp konu floodu yapılmamış Ve konu bütünlüğü de bozulmamıştır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle yazımda da belirttiğim gibi kriteri de belli marka da. Bahsettiğim ürünlerle alakalı aratma yaptım 1 tanesinin konusu olsa bile bir sürü tv vardı orda o yüzden hepsinin konusu forumda daha önce açılıp konu floodu yapılmamış Ve konu bütünlüğü de bozulmamıştır.
Bu kişisel bir kaç örnektir.siz ana konuda yazıp cevap bekleyebilirsiniz.
Beklemek istemiyorum özel konum olsun diyorsanız şu an için buna musademiz yoktur.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Genel kullanıcı kitlesi itibariyle aynı konudan 50 tane açılacağı için böyle bir şey yapmadık.
Diyebilirsiniz ki, marka modele özgü ana konular olsa? Olabilir ama bu da bizi zorlayacak, çünkü bu sefer o konuya yönlendirmek zorunda kalacağız tek tek.
İnsanlarda araştırma huyu olmayınca böyle aksiyon almak gerekiyor maalesef.
Bunu sizin özelinizde söylemiyorum.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Şahsen en kolayı, baktığın modeli nette aratıp kullanıcı yorumlarını okumak. Kullanan kişilerin yorumlari daha gerçekçi olur. Birde sizin kalite beklentiniz ile başkasının ki çok farklıdır. Ben axen tv kapıdan sokmam derken memnun olan var.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
50 farklı model için açılmış konuları forum da bulup yönlendirmek zor .halbuki sağ üst köşede ara kısmı mevcut kimse kullanmıyor. kullansa zaten forumda mevcut lar ekrana yansıyor. konu yoksa ana konuda model bilgisi yazıp beklemeniz gerkiyor.bilgisi olan ve kullananlar dönüş yapıyor.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Emre4234

Yeni Üye
22 Tem 2020
22
35
Hep bu yöneticiler yüzünden.

Onlar yaz sezonu deniz kum güneş keyif yapsın diye biz burada 500 sayfalık konu içinde derdimize derman arayacağız diye debeleniyoruz.

Zatem forum içi arama özelliği de düzgün çalışmıyor.
Adem Abi bu hep senin yüzünden yöneticilerin hep kolaya kaçıyor kaytarıyorlar. ????

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri