tv tavsiye

S Çevrimdışı

Slhkly

Yeni Üye
4 Mar 2020
2
31
YouTube ve netflix yeterli dediğim ve ps de bağlayacağm Bi tv almak istiyorum iki seçenek arasındaydım nexon 43nx700 mü yoksa hı level 43hl650 mi veya başka tavsiyeniz var mı şimdiden teşekkürler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
VA panel bir TV daha iyi olacaktır sizin için.
Tabi yan açılardan izlemem diyorsanız.
VA paneller yandan bakıldığında renkleri soluk veya negatif gösterir çünkü.

S Çevrimdışı

Slhkly

Yeni Üye
4 Mar 2020
2
31
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tavsiyeniz nedir peki bütçe 1700 ü aşmayacak şekilde

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623

Bu TV'lerdeki panel VA'mi IPS'mi bilmiyorum. Forumda konusu mevcut ise o konulara bakın derim.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
İki televizyonda vestel üretimi ve 2019 çıkışlı. Özellik olarak da birebir görünüyor.Panel bilgisi ve anakart durumuna göre bilgi öğrenip tercih edilmeli.Bilmiyorum ama belki ikisi de aynı panel aynı anakart taşıyor bile olabilir. F fikoloji net bilgi verecektir.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
nasıl bir tv dir? Bilgisi olan var mı acaba?
Dengeli ve doğal resim performansı sunan bir ürün olarak okumuştum.Oled sayesinde derin siyah ve kontrast olarak oyuncular için iyi değerler yakalamış bir televizyon.
Firefox işletim sistemi kullanım olarak memnun bırakıyor ve android içerikli bazı uygulamaları desteklemiyor onu belirtmek lazım.HDR ve HDR10 konusunda başarılı sonuçlar veriyor.
Genel olarak memnun edecek bir televizyon.Alıcısını üzmez fakat teknik servis ve parça konusunda ne olur bilemem.

S Çevrimdışı

siirizar

Yeni Üye
24 Şub 2020
5
47
Dengeli ve doğal resim performansı sunan bir ürün olarak okumuştum.Oled sayesinde derin siyah ve kontrast olarak oyuncular için iyi değerler yakalamış bir televizyon.
Firefox işletim sistemi kullanım olarak memnun bırakıyor ve android içerikli bazı uygulamaları desteklemiyor onu belirtmek lazım.HDR ve HDR10 konusunda başarılı sonuçlar veriyor.
Genel olarak memnun edecek bir televizyon.Alıcısını üzmez fakat teknik servis ve parça konusunda ne olur bilemem.
Teşekkürler, sıfırı yok şuan, 2. El bakıyorum. Aslında fullhd 100 hz gerçek tarama arıyorum ama henüz onuda bulamadım..

Geri
Üst Alt