Tv takas ya da tavsiye

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
173
31
Arkadaşlar bende hı level 50uhl 670 var takas etmeyi düşünen almayı düşünen yada tavsiye verebilecek olan arkadaşlar var midir.Ozellikle 4k videolarda filmlerde başarılı bir TV dir. Ama uydu kanalları açısından benim hoşuma gitmedi ve TV'ye çok yakınım bulanıklık oluyor haliyle ekranda büyük geliyor yayınları cam gibi gösterebilecek sağlam tvler ile takas edebilirim sıfırlari şuanda 3200 TL bandında garantisi herseyi mevcuttur özellikle F fikoloji teraspy teraspy @adem hoca ve daha sayamadığım ustalar elinizde güzel panelli tv varsa değiş yapabiliriz ekonomik olarak karli olabileceğiniz tvlerde olabilir tavsiyelerinizi önemsiyorum

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
173
31
Sevgili Hakande9 ,başlığı küçük harf yapıyorum ,bilgin olsun,bu arada umarım istediğin bir tv ile takasın olur :ok
Sağol usta eline sağlık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar TV konusunda görüntüde şöyle bir çözüm buldum bulanıklık vs için ekran modunu oyun yapıyoruz en alt satırdaki gelişmiş ayarlara girerek gürültü azaltma vs bütün seçenekleri kapalı yapıyoruz özellikle mb230 anakarta sahip tvsi olan arkadaşlar denesin tabsiyemdir en azından bulanıklık ve bulutlanma olmuyor renkler de otomatik oluyor oyun modunda olduğu icin. Dediklerimi deneyen arkadaşlar izlenimleri nelerdir görmek isterim belkide yazılımsal sorun böyle biraz olsun hafifler

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt