TV+ Ready televizyon dünyasının ezberlerini bozuyor

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
151
48
Türkiye'nin dijital televizyon platformu TV+'ın yeni ürünü TV+ Ready ile televizyonseverler, canlı TV kanallarının yanı sıra filmlere, dizilere ve spor yayınlarına kablosuz internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilecek.
TV+ Ready ile televizyon cebinizde

Tüm operatörlerin abonelerine açık olan, taşınabilir ve HDMI girişli herhangi bir televizyona takılınca hazır hale gelen TV+ Ready'nin içinde bulunan TV+ Premium paket sayesinde 5 binden fazla film, dizi ve spor içeriği izlenebilecek.

Geniş bilgi için :

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Alternatifler her Zaman iyidir .. peşin 799 yazılmış .. 24 ay TV plus premium paketi dahil demis bu durumda 430 yapıyor .. demek ki cihaza da 370 çekmişler .. ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İçinde Tv+ üyeliği bulunan Tv Box veriyorlar olan bu yani , 12 aylık premium üyelik aylık 69 TL miş , yersen ?

Demin girdim ilgili sayfaya okudum , Türkiye'de ilkmiş , Turkcell mühendisleri bulmuş felan , fişman bayağı güldüm :hihi üleen sizin bulduk diye övündüğünüz sistemi millet yıllardır kullanıyor zaten , İndir Tv Box'a Tv+ uygulamasını al sana Tv+Ready :hihi

Güzel süslü sözcüklerle millete dandik , yetersiz ve kısıtlanmış bir Tv Box satma cabasından başka bir şey değildir bu. Tv+Ready miş , bak yaaa :hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İçinde Tv+ üyeliği bulunan Tv Box veriyorlar olan bu yani , 12 aylık premium üyelik aylık 69 TL miş , yersen ?

Demin girdim ilgili sayfaya okudum , Türkiye'de ilkmiş , Turkcell mühendisleri bulmuş felan , fişman bayağı güldüm :hihi üleen sizin bulduk diye övündüğünüz sistemi millet yıllardır kullanıyor zaten , İndir Tv Box'a Tv+ uygulamasını al sana Tv+Ready :hihi

Güzel süslü sözcüklerle millete dandik , yetersiz ve kısıtlanmış bir Tv Box satma cabasından başka bir şey değildir bu. Tv+Ready miş , bak yaaa :hihi

Asıl sıkıntı ne biliyor musun, TV+ Ready televizyon dünyasının ezberlerini bozuyor diye başlık atıp haber yapmak bence.
Bu haber değil, bildiğin reklam. :kiskis

Teknoloji medyası bence kötü durumda.
Reklamcılık bu işin ayarını fena bozdu bence.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Millete ne satarsak kar ... Diyorlar ... Cihaz Allah bilir 100 lira falandir

V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24
Bu ürünü almayın, aldırmayın, The_SreT The_SreT abimizi dediği gibi kısıtlanan bir ürün kafayı yedirtecek türden. Alacaksanız 700 TL ye hiremco cihaz baksanız daha kafi. Ama dreamstar ürünler de kaliteli. Dreamstar Netflix lisansı da mevcut yani.

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Bu ürünü almayın, aldırmayın, The_SreT The_SreT abimizi dediği gibi kısıtlanan bir ürün kafayı yedirtecek türden. Alacaksanız 700 TL ye hiremco cihaz baksanız daha kafi. Ama dreamstar ürünler de kaliteli. Dreamstar Netflix lisansı da mevcut yani.
bedavadan veriyorlardı internete abone olana fiber tabi... yoksa kimse almaz... 800TL alınmaz TV+ üyeliği ile uçuyor...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt