Tv modlama yeni başlık altında

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
sıkıntı yok
Adsizdb2284df5b979b75.png

bu üçlüye dikkat tavsiye formu TEKNOwest teknovest teraspy teraspy

A Ado Sota Sota Umut Barış Umut Barış BlackSea BlackSea

Yeni bölüm modifiyeci kardeşlerimize hayırlı olsun. :ok

Nedendir bilemiyorum da arabam da dahil olmak üzere hep, orijinal olanı ne ise onu kullandım :kiskis

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Selamlar teraspy teraspy Abi 49ud8400 mb130 kullancıyım tv nin 3d ve pvr özelliğini aça bilir miyiz eğer destekliyorsa.Malum bende pc yok yardım edecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkürler ederim

Panel destekliyor ise açılır.profile dosyalarını gönderiniz..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

49ud8400 panel 3d uyumlu değil. pvr için profile dosyalarını gönderiniz.yada mb130 uyumlu daha önce hazırladığım profile dosyasını kullanınız.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Oooo,hoşgeldin sevgili fikoloji,gelir gelmez damgayı vurmuşun 113:yeah ,bunu özel no olarak alsammı acaba :haha1
Yeni bölüm modifiyeci kardeşlerimize hayırlı olsun. :okNedendir bilemiyorum da arabam da dahil olmak üzere hep, orijinal olanı ne ise onu kullandım :kiskis
Eeee,işte yaşlanınca böyle olunuyor :haha1
birde DVR diye klasör artığı kalıyor,üstelik silinmiyor.
not:
normalde siliniyor,ancak usb belleği çıkartıp daha sonra yine yada başka bilgisayara takınca hala silinmemiş gibi DVR klasörü duruyor.:alala:ok
Siliniyor,ama sen her tvye taktığında otomatik oluşuyor,bu klasör tv kayıt deposudur,kayıtları bu klasörün içindeki "RECS" içine yapar ?

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Siliniyor,ama sen her tvye taktığında otomatik oluşuyor
Anladım ..
ancak TV 'e takmadıyım duruma göre dedim, laptopa taktığımda silmiştim sonra bellekten telefona aktarma yapmak için taktığımda yine DVR klasörü çıktı.
telefonda tekrar silip yine laptopta görünce kafam karıştı :alala:alala:alala..yapıştı kaldı gibi

D Labnet,
konuyu biraz açarmısınız pvr mi 20 dk mı kayıt yapıyor
tam uğraşmadım ama evet öyle 2.0 olanı bilmiyorum.
32 gb 3.0 belleğe ..örnek o gün deneme için bir kanal açmış kayıt demiştim 20 -22 dakika görünüyor , yani 22 dakika sonra otomatik kayıt duruyor .
işime yaramadığından uğraşmadım kapatcam teraspy teraspy pvr konusunda :fiskos bilgili gibi sor istersen :cak

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
D Labnet,
32 gb 3.0 belleğe ..örnek o gün deneme için bir kanal açmış kayıt demiştim 20 -22 dakika görünüyor , yani 22 dakika sonra otomatik kayıt duruyor .
işime yaramadığından uğraşmadım kapatcam teraspy teraspy pvr konusunda :fiskos bilgili gibi sor istersen:cak
rfve rfve D Labnet ve M mesutank bu konuda uzmanlardır,ben onların yazdıklarını uyguluyorum bazen :cak

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
rfve rfve D Labnet ve M mesutank bu konuda uzmanlardır,ben onların yazdıklarını uyguluyorum bazen :cak
Anladım ..
ancak TV 'e takmadıyım duruma göre dedim, laptopa taktığımda silmiştim sonra bellekten telefona aktarma yapmak için taktığımda yine DVR klasörü çıktı.
telefonda tekrar silip yine laptopta görünce kafam karıştı :alala:alala:alala..yapıştı kaldı gibi

D Labnet,

işime yaramadığından uğraşmadım kapatcam teraspy teraspy pvr konusunda :fiskos bilgili gibi sor istersen :cak
Hocam öncelikle pvr limit aktif ise 30 dakika kayıt yapar değil ise epg servisten aldığı bilgiye göre yayın süreci boyunca kayıt yapar tabi tv de internet bağlı olması lazım diğer bir etkende epg servisi olmayıp ve usb fat32 formatlı olduğu için 4k bir yayın kaydetmek istemişseniz 4gb dan büyük dosya kayıt edemeyeceği için 20 dk da durdurmuş olabilir ( bu etkenler mb1xx şase için)

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
aynısını yaptımda 22 dakika bişi değil,pvr kısmını kapatmaya karar verdim :ok
şu flash belleğe zamk gibi yapışmasa.
her ne kadar DVR otomatik olsada :okkaydet basmadan DVR klasör oluşturmamalı bence :hmm

öncelikle pvr limit aktif ise 30 dakika kayıt yapar
değil ise epg servisten aldığı bilgiye göre yayın süreci boyunca kayıt yapar
D Labnet, bu verdiğin bilgilere göre müsait vakit tekrar bakacam :ok
geriye şu DVR klasörünün zamk gibi yapışmaması kaldı:kas

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt