tv iade konusunda sorun çıkarmayan siteler

H Çevrimdışı

hancı68

Aktif Üye
6 Şub 2021
62
48
Arkadaşlar bir ay önce burdaki tavsiyeler üzerine amazondan tv aldım sorun çıktı ekranda iade ettim sorunsuz parayı iade ettiler tekrar tv almak istiyorum alacağım tv amazonda yok onun için sizlerden fikir almak istiyorum amazon gibi iade konusunda sorun çıkarmayan siteler varmı hepsi burada ve diğerleri hangisi tüketiciyi mudur etmiyor

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Amazondan amazon satıcısı olanlardan alın yada uğraşmayı stress harbini göze alıp teknoloji marketlerin sitesinden almanızı öneririm (Teknosa,Mediamarkt,Vatan) yada bu firmaların satıcısı olduğu GittiGidiyor hesaplarından (kampanyalarla daha ucuza gelebiliyor).

H Çevrimdışı

hancı68

Aktif Üye
6 Şub 2021
62
48
Amazondan amazon satıcısı olanlardan alın yada uğraşmayı stress harbini göze alıp teknoloji marketlerin sitesinden almanızı öneririm (Teknosa,Mediamarkt,Vatan) yada bu firmaların satıcısı olduğu GittiGidiyor hesaplarından (kampanyalarla daha ucuza gelebiliyor).
Teşekkür ederiz samsung40t5300 almıştım 3 bine satıcı amazon du şimdi amazon da yok başka satıcısı tarafında amazon güvencesi 3170 tl satıyor başka sitelerde 3070 filan alacağım lakin korkuyorum sorun çıkarsa iade almazsa çok kötü olur

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
İade edilen TV nin bize denk gelme olasılığı yüksek değil mi? Yada sorun var deyip üreticiye mi gönderiliyor?

H Çevrimdışı

hancı68

Aktif Üye
6 Şub 2021
62
48
Puzik Puzik, doğru diyorsun macera benim işim değil tavsiye için teşekkür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TKartaL tkartal, iade edilen tv leri tekrar müşteriye gönderiyorlarsa çok vahim bir durum iade ettiğim tv nin ekranında toplu iğne başı kadar erime vardı

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
gitti gidiyorda "gsm arena'' satıcısından tv aldım tvyi beğenmedim gitti gidiyoru arayı iade etmek istediği söyledim.
gitti gidiyor gsm arenayı arayıp bana geri dönüş yaptı. ürünün kutusunun açıldığının ürünün ikinci ele düştüğünü geri alamayacaklarını söylemiş gsm arena. bende yasal hakkım olduğunu iade etmek istersem iade almak zorunda olduğunu söyledim. telefondaki kızcaz kem küm çaresiz kaldı. iade etmedim. buda böyle bir tecrübem

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
gitti gidiyorda "gsm arena'' satıcısından tv aldım tvyi beğenmedim gitti gidiyoru arayı iade etmek istediği söyledim.
gitti gidiyor gsm arenayı arayıp bana geri dönüş yaptı. ürünün kutusunun açıldığının ürünün ikinci ele düştüğünü geri alamayacaklarını söylemiş gsm arena. bende yasal hakkım olduğunu iade etmek istersem iade almak zorunda olduğunu söyledim. telefondaki kızcaz kem küm çaresiz kaldı. iade etmedim. buda böyle bir tecrübem
Bu yüzden gittigidiyor üzerinden alınacaksa teknosa ve mediamarkt satıcılarından alınmalı, başka satıcı olunca amazon bile yardımcı olamıyor.

H Çevrimdışı

hancı68

Aktif Üye
6 Şub 2021
62
48
Puzik Puzik, Teknosa ve mediamarkt mağaza internet sitesi ve başka sitelerdeki satıcılarından alınır iade konusunda sıkıntı çıkmaz yani öyle anladım

Sefa06 Çevrimdışı

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Aynen kutu açıldı ikinci el oldu hepsinin dediği bu bakmadan kullanmadan nasıl anliyacaz ürünün iyi olup olmadığını yada bozuk olup olmadığını Hepsiburada yaşadım aynı dediğinizi satıcı hepsiburada idi.

T Çevrimdışı

tenten

Yeni Üye
26 Ocak 2021
25
37
teknosa daha yüksek fiyata yeni bir tv almanız şartıyla iade alıyor 30 gün içinde. değişim diyelim yani

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Puzik Puzik, Teknosa ve mediamarkt mağaza internet sitesi ve başka sitelerdeki satıcılarından alınır iade konusunda sıkıntı çıkmaz yani öyle anladım
Ben Mediamarkt ‘ın Gittigidiyor Mağazasından almıştım, beğenmedim iade ettim. Bu kez yine Gittigidiyor’daki Teknosa. satıcısından başka marka model aldım. Yani alım yaptığınız satıcı büyük firma olsun, THH zoruyla bile olsa hakkınızı alırsınız ama ötekiler muallak, aracı olan sitelerde kenara sıyrılır kolayca.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aynen kutu açıldı ikinci el oldu hepsinin dediği bu bakmadan kullanmadan nasıl anliyacaz ürünün iyi olup olmadığını yada bozuk olup olmadığını Hepsiburada yaşadım aynı dediğinizi satıcı hepsiburada idi.
Hakkınızı arayabilirsiniz. Mesafeli satış sözleşmenizde böyle birşey yazamazlar yazmamalılar.

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Amazon gibi en özenli, dikkatli firma da olsa tv gibi hassas ürünlerde sorun yaşanabiliyor. Geçenlerde evde olduğum halde evde yoktunuz kağıdı bırakan Aras kargodan ürünümü almaya gittim. Tv kutularını adam gözümün önünde sertçe yere bırakıyordu(neredeyse atıyordu diyelim) Ona baktığımı görünce de güldü :) . a101'e sık sık tv gelir, aradığınız özellikte tv varsa gidip kendiniz de alabilirsiniz. Hem servisin gelip kutuyu açması diğer sitelere göre daha çabuk oluyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt