TV Ekran Koruma Camı Tavsiyesi

Z Çevrimdışı

zifir_plus

Yeni Üye
25 May 2020
6
47
Merhaba,

Samsung Q70R QLED tv kullanıyorum. VA panelli ve yarı parlak bir ekran kaplamasına sahip. Görüntüden oldukça memnunum
TV, batıya bakan aydınlık bir odada ve tam karşısında pencere var. Ekran koruyucu cam takmak istiyorum ancak ışık yansımasını arttırıp görüntüyü kötü etkilemesin istiyorum.
Piyasada çok farklı markalarda camlar var. Işık yansıması yapmayan yada en az yapan bir ürün tavsiye edebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler

Z Çevrimdışı

zifir_plus

Yeni Üye
25 May 2020
6
47
Tavsiye için teşekkürler. İnceleme videosunda ciddi bir ışık yansıması var gibi gözüküyor.
Teknosa'da satılan Crea marka ürününde "parlama önleyici" gibi bir ifade mevcut. Ne kadar etkili bilmiyorum ancak fiyatı ortalama fiyatların 2 katı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Açıkçası bunu üreten firmalar ışığı etkilemesine dair bir mühendislik yapıyorlar mıdır bilmem.

Saydam da olsa panelin önüne koyacağınız bir koruyucu, ışığı belli bir miktar kıracaktır muhtemelen.

Yine de şansınızı deneyebilirsiniz tabi.
Panelin kırılmasından iyidir.

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
39
Koruyucu servisten mı almalıyız yoksa internetten kendimiz sipariş verip te alıp takmaliyiz.
Servisten alırsak eğer kurulumu servise mı ait olur.

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
39

Bu iki üründen hangisini tavsiye edersiniz, aynı gibi duruyor'da yada önerebileceğiniz bir model var mı ? Kurulumu kendim yapabilirim diye düşünüyorum :)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
formmaxgladsi ben kulaniyorum 1 yil once n11den 140 liraya almistim isik yansimasi bu turdeki her urun yapar kaplama falan hikaye kuruluma gelince servise falan gerek yok iki adet misina ile birlikte gonderiliyor iki tane de vidali sabitleyicisi var kolayca takarsiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

formmaxgladsi ben kulaniyorum 1 yil once n11den 140 liraya almistim isik yansimasi bu turdeki her urun yapar kaplama falan hikaye kuruluma gelince servise falan gerek yok iki adet misina ile birlikte gonderiliyor iki tane de vidali sabitleyicisi var kolayca takarsiniz
nunamax 269 a iyimis hepsi 3 mm yansima farki olacagini dusunmuyorum karar sizin

Son düzenleme:
İ Çevrimdışı

İzmirhigh

Yeni Üye
25 May 2018
29
42
Ekran koruyucu cam için Nunamax veya diğer marka kullanıcıların görüşlerini almak isterim,alma arifesindeyim arkadaşlar.. 50vu73t

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
En kalitelisi Etiforglass 500 liradan başlıyor ekran boyutuna göre... Nunamax Formmaxglass hepsi 3 mm ve kaliteleri birbirine yakın 250 lira civarında 2 mmlik inceler var onları almamaya özen gösterin Arada kampanya oluyor 280 civarındaydı en son kampanyalı 49-50 inç boyutundakiler

İ Çevrimdışı

İzmirhigh

Yeni Üye
25 May 2018
29
42
En kalitelisi Etiforglass 500 liradan başlıyor ekran boyutuna göre... Nunamax Formmaxglass hepsi 3 mm ve kaliteleri birbirine yakın 250 lira civarında 2 mmlik inceler var onları almamaya özen gösterin Arada kampanya oluyor 280 civarındaydı en son kampanyalı 49-50 inç boyutundakiler

Nunamax ta karar kıldım açıklama için teşekkürler

İ Çevrimdışı

İzmirhigh

Yeni Üye
25 May 2018
29
42
Arkadaşlar merhaba,jvc için verdiğim ekran koruyucu cam geldi umarım problem yaşayanlar için yardımcı olur.Birebir uygun şekilde oturdu..Bana gelen klipsli idi..misinali olanları da varmış.klipsli tercih edin.Detaylar çok hoşuma gitti :) jvc 50"

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt