Tv de kurulum sonrası farkedilen panel içi polarizer sorunu

K Çevrimdışı

Kaplan24

Aktif Üye
30 Eki 2020
115
38
50U9510. Yeni bi model
Geçmiş olsun tüm süreci okudum bu formu yıllardır takip ederim formdan öğrendiğim bilgiler sonucunda panda genelde 50 ve 58 lerde mevcut keşke 49 ve 55 lere baksaydin ayrıca bu panel işi gercekten şans işi heleki bir modelde 4 çeşit panel kullanıyorlar o da adamı yoruyor doğru paneli buluyorsun ana kart ya da ekran içinde leke çıkıyor yani kısmet mı desem şans mı desem bilemiyorum mevcut durumları bende yasadim geçmişte ayrıca herkesin bir aliskanligi vardır veya tercihi ben ips panel seven bir insanım her açıdan izleme ve doğal renkler tüm dostların eşyalarını güzel günlerde kullanmasi dileğiyle

T Çevrimdışı

tenten

Yeni Üye
26 Ocak 2021
25
38
Geçmiş olsun tüm süreci okudum bu formu yıllardır takip ederim formdan öğrendiğim bilgiler sonucunda panda genelde 50 ve 58 lerde mevcut keşke 49 ve 55 lere baksaydin ayrıca bu panel işi gercekten şans işi heleki bir modelde 4 çeşit panel kullanıyorlar o da adamı yoruyor doğru paneli buluyorsun ana kart ya da ekran içinde leke çıkıyor yani kısmet mı desem şans mı desem bilemiyorum mevcut durumları bende yasadim geçmişte ayrıca herkesin bir aliskanligi vardır veya tercihi ben ips panel seven bir insanım her açıdan izleme ve doğal renkler tüm dostların eşyalarını güzel günlerde kullanmasi dileğiyle
İyi dilekleriniz için teşekkürler. Model ve ekran boyutu öyle denk geldi diyelim. Vestel markası ile ilk tv deneyimim bu, annem için almıştım ama ben de izliyor olduğum için deneyim ediyorum. Satın alırken beklentim düşüktü aslında, panellerin arasında bu kadar fark olacağını da hiç hayal etmemiştim. Önce hkc beni iyi anlamda gerçekten şaşırttı ve sonrasında panda yi görünce bi o kadar da kötü anlamda şaşırmış oldum ? hkc yi hiç tecrübe etmesem şikayet ediyor olmayacaktım. Ya da üretim hatası olmasa hkc yi guzelleyip vestel e sempati duyacaktım ? gerçekten şans işi teknoloji ? bugün vestel i arayıp cemkirdim ve dönmelerini bekliyorum ama bir taraftan da panda panelin yan açılardan daha az bozulma yaptığını görüp teselli buluyorum şimdilik ?

Geri
Üst Alt