Tv de dikey ışık hüzmesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evet mantıklı lümen farkı daha sonra devreden oluştuğuna inanıyorum. Fakat fabrika bu duruma profesyonel yaklaşır mı tek sıkıntım bu....
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Valla psikolojiyi bozuyor.... Tek renk görüntülerden nefret ediyorum :tara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sayın A Ado [SUP]servise gönderme mi önerir misiniz yada referans olma durumunuz var mıdır? [/SUP]

Hiç bir şekilde önermem. Görmediklerinizi görüyor, bilmediklerinizi biliyor olmam nedeniyle çok fazla bir şey yazmadan sadece bu düşüncenizi onaylamadığımı belirtmekle yetiniyorum :)

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Hiç bir şekilde önermem. Görmediklerinizi görüyor, bilmediklerinizi biliyor olmam nedeniyle çok fazla bir şey yazmadan sadece bu düşüncenizi onaylamadığımı belirtmekle yetiniyorum :)
Sayın A Ado Servis derken yanlış yazdım pardon fabrikadaki teknik birim ile görüşmüştüm. Fabrikaya gönderin demişti. Kargo gönderim kodunu vs. verdi. Yinede bir yorumunuz fikriniz varsa beklerim. Teşekkür ederim bu arada :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Fabrika ise durum başka. Özcan bey yakın takip ediyor o konuları sağ olsun :ok
Evet tv yolculuğa hazır. İnşallah umduğum gibi bir sonuç çıkar. @Ado beye de ayriyeten teşekkür ederim.

DSC_0142.jpg

DSC_0143.jpg

DSC_0144.jpg

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
TV bugün kargoya verilmiş...
Derken bu bilgileri ben fabrikayı arayarak durumu nedir acaba kargoya verildi mi diyerek ben arıyorum. Hatta yurtiçi kargoyu ben arayarak fabrikadan bana kargo var mı diye sorarak ben öğreniyorum. Aslında müşteri bilgilendirmesi yapması gerekiyor. Bunlarda zor şeyler değil galiba....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt