Tv Cahiline Tavsiye

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
Merhaba,
bulabilirseniz alın derim ben PS4 anlamında çok memnumum. yalnız 50 inç benimki.. 55 inç olanı bir ara BİM'e gelecekti ama ne oldu bilmiyorum, takip etmedim.

JVC LT-50VU73T 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

Not: oyun konsolları için VA panelin daha uygun olduğunu biliyorum.. IPS panel en son seçenek olmalı iş oyun oynamaksa

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bunun 58i için bugün a101 e gittim isterseniz getirtiriz dediler. onun paneli pandaymış galiba. Sizce büyük fark oluşur mu?
fark eder tabiki lg ips panel var 55 de açı sorunu yok hdr'var panda va panel ben lg panel olduğu için aldım tv'ye ihtiyacım yoktu ama LG IPS panel varmış diye aldım
Hi Level 55UHL950

T Çevrimdışı

tunahan473 

Yeni Üye
17 May 2020
7
29
fark eder tabiki lg ips panel var 55 de açı sorunu yok hdr'var panda va panel ben lg panel olduğu için aldım tv'ye ihtiyacım yoktu ama LG IPS panel varmış diye aldım
Hi Level 55UHL950
evet o model şu an internet satışında mevcut, memnun musunuz? Benim için en önemli olan şey renkler ve görüntü kalitesi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
evet o model şu an internet satışında mevcut, memnun musunuz? Benim için en önemli olan şey renkler ve görüntü kalitesi
ben yeni aldım kargo bekliyorum renkler ve görüntü kalitesi bana göre süper fiyatının üstünde kaliteli ürün size göre nasıl olur bilemem?

O Çevrimdışı

osmankis

Yeni Üye
29 Haz 2020
1
55
seg LE26912FHD-B ,anakart17mb81-2 23128494. tvmin sorunu standby ışığ sürekli yaniyor tv çalışmiyor,arıza yazılımla ilglimi,anakartmı arızalı yardımci olabilirseniz,gerekirse kartı gönderebilirim teşekkürler

Geri
Üst Alt