TV Bulutlanma Çözümü

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
U ulkekerem Bulutlanmaya ait resim ekleyiniz.

62F4CE58-092F-4E43-8EA1-B21D93FCB020.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kenarlarda ışık sızması gibi birşey var çerçeve oturmamış gibi ustamın dediği gibi rahatsız ediyorsa servis çağırın

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Model Ua9600 sanırım bu panel ler frameleas yani panel çerçeveye yapıştırma. bant yöntemi ni denemeyin elinizde kalır çok rahatsız edici boyutta değil frameleas paneller in çerçeveleri ince ve zayıf olduğu için bu şekilde olabiliyor

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Model Ua9600 sanırım bu panel ler frameleas yani panel çerçeveye yapıştırma. bant yöntemi ni denemeyin elinizde kalır çok rahatsız edici boyutta değil frameleas paneller in çerçeveleri ince ve zayıf olduğu için bu şekilde olabiliyor
Yok hocam model 65Q9900

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,702
tvleri taşırken rastgele bir tarafına yatırıyorlar araç hareket ederken de yolda ki sarsıntılar buna neden oluyor olabilir...
buna ek olarak duvar aski aparatınında bulutlanmaya neden olduğu düşünüyorum.

tv ilk aldığımda neredeyse hiç olmayan bulutlanmalar şuan fazlasıyla var.
harektli askı aparatı kullanıyorum.

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Baya gözüme batmaya başladı ve rahatsız ediyor beni bu durum, servisi çağırsam ya normal diyecek yada panel değişecek yada yeni tv verecek ama gelen tv nin bundan daha kötü olmayacağını bilmiyoruz bile. LED panellerin çilesi bu sanırım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,702
Baya gözüme batmaya başladı ve rahatsız ediyor beni bu durum, servisi çağırsam ya normal diyecek yada panel değişecek yada yeni tv verecek ama gelen tv nin bundan daha kötü olmayacağını bilmiyoruz bile. LED panellerin çilesi bu sanırım

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Değinmek istediğiniz nokta nedir hocam, her led tv de olduğu mu ? Benim ki arkadaşın ki gibi abartı değil ama

Geri
Üst Alt