Turktelekom mobil Tarife ve taahhütü bitenler bir baksın.

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Selam arkadaşlar. Türk Telekom da taahhütünüz bitti ve uygun fiyatla tarife ve paket arayisindasiniz diyelim.

Dertlere derman tarife ve paketler uygun fiyatlar ile elinizin altında :)

Şöyle ki;
Türk Telekom web online dan sisteme giriş yapıyoruz.

Tarife ve paket sekmesi altında mevcut tarifenizi görebilirsiniz. Orada secebileceginiz tarifeleri listeleyen, yeni tarife seç sekmesi olması lazım.

İlgili sekmede size uygun tarifeyi seçtikten sonra, hemen altında mavi tarifeyi değiştire basıyoruz ve onay ile beraber tarifeyi degistiriyoruz.

Telefonunuza bir mesaj gelecek , yeni tarifeniz ile ilgili ( işte şu kadar dakika , şu kadar sms, şu kadar internet tarifeniz geçiş yapılmıştır diye)

Ardından müşteri hizmetlerini arayıp yeni tarifenize taahhüt vermek istediğinizi belirtiniz. Size paket koşullarını okuyacak, onayı verin ve yeni tarifenizi güle güle kullanın :ok

Notlar; Bu yazıyı neden yazdım. Çünkü uygun fiyatlı tarife arayışımız sürekli devam ediyor.

Daha önceleri bu tür paketlere geçebilmek için MH lerine binbir dil dökerdik. Olmadı, faturasız tarifeye geçeceğiz diye oyun çevirip, MH lerinin aramasını bekler ve uygun fiyatla faturalı tarife beklerdik.

Bununla diğer yöntemlere gerek kalmadan, işimizi halledeceğiz.

Örnek tarife; Faturalida 10 GB ,her yöne 1000 dakika, 1000 sms, 10 GB aşmayan internet taahhütlü 29 TL+ 2 TL telsiz vergisi ile.31 TL ye toplamda güzel bir tarifeniz oluyor. ( Taahhüt vermezseniz aynı Paker 45 TL/ay)

Sizde size uygun olabilecek tarifeleri web online üzerinden göz atabilirsiniz.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ev interneti için bakmıştım size uygun kampanyamız yok diyodu şimdi baksak gelirmiki?

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Ev interneti için bakmıştım size uygun kampanyamız yok diyodu şimdi baksak gelirmiki?
İnternet için bakmadım dostum, ben Turknet kullanıyorum.
Telekomun mobil uygulamasını da indirin, orada size özel tarifeler sunuluyor diye biliyorum. Ayrıca kampanya ve fırsatlar için telekomun mesaj göndermesine de onay verebilirsiniz.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
31 liraya ek olarak 5 lira hat bedeli ödemiyor musunuz? Faturasız kullanıyorum ben. Bu yöntemin bana faydası yok sanırım.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
İnternet için bakmadım dostum, ben TTNet kullanıyorum.
Telekomun mobil uygulamasını da indirin, orada size özel tarifeler sunuluyor diye biliyorum. Ayrıca kampanya ve fırsatlar için telekomun mesaj göndermesine de onay verebilirsiniz.
Bizde tt kullanıyoruz bulamadım 4 temmuzda bitecek bütün firmaların dsl paketleri uçmuş

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,252
Bomba fiyat.

Uzun zamandir aile paketi kullaniyorum.
Ben,hanim,annem,kaynana 91tl isi cozuyorum.

tek kullanmis olsam aninda gecerdim.

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
31 liraya ek olarak 5 lira hat bedeli ödemiyor musunuz? Faturasız kullanıyorum ben. Bu yöntemin bana faydası yok sanırım.
Faturasız dan faturaliya geçişlerde avantajlı paketler sunulması lazım.
Yukarıda da belirttiğim gibi, biz Faturalida uygun fiyatli tarife bulamayınca, faturasiza geçeceğim diye blöf yapardık MH lerine, onlarda geçmeyin şu tarifeyi size sunalim diye uygun tarife sunarlardi. :krokop
Bir müşteri hizmetleri ile görüşün. Bir kereye mahsus ise 5 TL geçiş ücreti bir şey değil.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bizde tt kullanıyoruz bulamadım 4 temmuzda bitecek bütün firmaların dsl paketleri uçmuş
Dostum Turknet , Turktelekom un değil, sadece onun altyapısını kullanan farklı bir İSS.
Ben şuan Turknetin kendi altyapıları olan Yapa sistemi benim bölgede olmadığı için sınırsız taahhüt suz 35 MB interneti 79TL ye kullanıyorum. Bu ay zam geldi, öncesi 65 TL idi.

Bir bakın isterseniz, hatta sizin orada Yapa altyapısı var ise Turk netin, hiç düşünmeden geçin derim, zira o fiyata o hızı taahhütsüz Telekom hayatta vermez.( 100 MB idi yanılmıyorsam sunulan hız)

Bir diğer kullanıcıların memnun olduğu , milenicom a da bakın derim, ben kullanmadığım için bilemiyorum.
Hatırlatma, bölgemizde Uydunet altyapısı var ise onu da @Sota Başkan kullanıyor .

Bomba fiyat.

Uzun zamandir aile paketi kullaniyorum.
Ben,hanim,annem,kaynana 91tl isi cozuyorum.

tek kullanmis olsam aninda gecerdim.
Aynen Başkan :ok Geçen senenin fiyatına, bu senede uzatmış olduk 12 ay taahhütlü.

Yalnız bu bir sistem acigimidir veya ne kadar sürebilir bilmiyorum.:bilmiyom

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Faturasız dan faturaliya geçişlerde avantajlı paketler sunulması lazım.
Yukarıda da belirttiğim gibi, biz Faturalida uygun fiyatli tarife bulamayınca, faturasiza geçeceğim diye blöf yapardık MH lerine, onlarda geçmeyin şu tarifeyi size sunalim diye uygun tarife sunarlardi. :krokop
Bir müşteri hizmetleri ile görüşün. Bir kereye mahsus ise 5 TL geçiş ücreti bir şey değil.
Yok benim demek istediğim faturalı hat sahipleri her ay 5 lira hat bedeli ödemiyor mu faturada?

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Yok benim demek istediğim faturalı hat sahipleri her ay 5 lira hat bedeli ödemiyor mu faturada?
Öyle bir şey yok dostum. Yıllardır faturalı kullanıyorum. Tarife ücreti ne ise o kadar ödüyorum.
Yukarıda ilk mesajimda örnek tarife de olduğu gibi sadece paket bedeli 29 TL ve 2 TL de telsiz kullanım ücreti ile beraber toplam 31 TL ödüyorum. Bunun dışında bir ücret söz konusu değil. :ok

Let's _be_ honest Let's _be_ honest TTNet dediğin Türknet mi kafam karıştı biraz? ??
Hahaha aynen , nereden aklıma geldi yahu:ok:deli1:mutlu uyarın için teşekkürler.
Düzenlemesini yaptım.

Son düzenleme:
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Öyle bir şey yok dostum. Yıllardır faturalı kullanıyorum. Tarife ücreti ne ise o kadar ödüyorum.
Yukarıda ilk mesajimda örnek tarife de olduğu gibi sadece paket bedeli 29 TL ve 2 TL de telsiz kullanım ücreti ile beraber toplam 31 TL ödüyorum. Bunun dışında bir ücret söz konusu değil. :ok

Hahaha aynen , nereden aklıma geldi yahu:ok:deli1:mutlu uyarın için teşekkürler.
Türkneti felan babam kabul etmiyor bayisi felan olmadğı için. 4 yıldır internet kullanıyoruz hep tt. Hızı felan sıkıntı değil ama yenimahalle gibi biyerde ne tt ne superonline nede kablonetin altyapısı var. Dsl paketlerde pahalı kafamız allak bullak oldu. Aslında şanslıyız tt den memnunum ama modem rezil. Anteni olmadığı için arka odalardan çekmiyor

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Türkneti felan babam kabul etmiyor bayisi felan olmadğı için. 4 yıldır internet kullanıyoruz hep tt. Hızı felan sıkıntı değil ama yenimahalle gibi biyerde ne tt ne superonline nede kablonetin altyapısı var. Dsl paketlerde pahalı kafamız allak bullak oldu. Aslında şanslıyız tt den memnunum ama modem rezil. Anteni olmadığı için arka odalardan çekmiyor
Ben de turktelekomdan memnundum. Fakat işte tamamen duygusal geçiş yapmak zorunda kaldık:kiskis

Bir tek şikayetim var şuan Turknetten ara ara bağlantı kopuyor ( Turktelekomda bu kadar yoktu, kablodan da olabilir ama, kablo aynı kablo)
Modemi açıp kapatmak gerekiyor. Onun dışında hız falan memnunum.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Girdim ama hata veriyor faturalida 10gb tarifesi agustos 2018 itibariyle kaldirilmistir diyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri