Duyuru Türksat - Tv Her Yerde ( KF-1500 Lisanslı Tv Box )

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,283
Türksat yeni bir kampanya yapmış arkadaşlar, anladığım kadarıyla Türksat Kablo Tv'ye Türksat alt yapısı olmadanda abone olmanın önünü açmışlar. Yayınlar internet üzerinden veriliyor ve internet sağlayıcınızın Kablonet olma zorunluluğu yok. Sadece kotalı internet kullanıyorsanız, Kablonet üyelerinin kotasını etkilemiyor. Diğer sağlayıcılarda sınırsız internetiniz yoksa, yani kotalı internet kullanıyorsanız kotanızdan düşüyor.

Ücretler

Giriş Paketi: İlk ay ücretsiz kalan 11 ay 49 TL
Temel Paket: İlk ay ücretsiz kalan 11 ay 59 TL
Üst Paket: İlk ay ücretsiz kalan 11 ay 69 TL

Yayınları webten, cepten, tabletten, Smart ve Android Tv ve Tv Box lardan izleyebilirsiniz. ( Tv Box sahipleri Play Store dan TV HER YERDE uygulamasını indirmeleri gerekiyor )

Eğer izleyecek her hangi bir cihazınız yoksa, Turksat yeni çıkardığı SDMC üretimi olan S905X4 işlemcili 4/32 lisanslı bir cihazı aylık 35 TL den sizlere kiralıyor.

Turksat KF 1500 ( S905X4 4/32 ) Lisanslı Tv Box

1000033263.jpg
1000033280.jpg
1000033279.jpg
1000033278.jpg
1000033276.jpg
1000033264.jpg
1000033265.jpg
1000033262.jpg

1000033303.jpg

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

rabitelli

Süper Üye
Top Poster Of Month
20 Kas 2019
671
50
İyi de bu TürkSat'çıları sağlam sopalamak gerek...:sopa1

2,5 seneden fazla oluyor, şu kırmızı ondüleli boruları döşediler, bir sevindim aha mahalleye kablo geliyor diye. İşçilerle konuştuğumda "abi çok heves etme, biz civardaki tüm altyapı işini bitirmeden kablolar döşenmez" demişlerdi. 6 ay sürermiş. Doğru; helal ossun valla, 6 içinde bitirdiler tüm civarı. E bitirdiler de, kablo yok içinde...

Yav borular eskidi aşındı, halen içine kablolarını döşemediniz. Gerek yok TV falan. İnternet lazım, bak yoksa TT hunharca acıtmaya devam edecek.:kiskis

I Çevrimiçi

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
202
The_SreT The_SreT hocam eline sağlık
Cihazı dün gördüm özellikleri güzel hangi firma üretmiş vs diye googleladim ama pek bilgi gorememistim.
Hatta sana yazacaktım ama maşallahin var daha yazmadan her zamanki gibi sen nişan almışsın :tara
Cihazin satisi yapılmıyor kiralama usulü kullandırıyormus, müşteri hizmetlerine sordum vermesek cezası ne olur diye 1900 küsur dedi
X4 lu ve kumandasi güzel bir cihaz için aslinda uygun duruyor.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,283
The_SreT The_SreT hocam eline sağlık
Cihazı dün gördüm özellikleri güzel hangi firma üretmiş vs diye googleladim ama pek bilgi gorememistim.
Hatta sana yazacaktım ama maşallahin var daha yazmadan her zamanki gibi sen nişan almışsın :tara
Cihazin satisi yapılmıyor kiralama usulü kullandırıyormus, müşteri hizmetlerine sordum vermesek cezası ne olur diye 1900 küsur dedi
X4 lu ve kumandasi güzel bir cihaz için aslinda uygun duruyor.
Cihazı vermezsek cezası 1900 TL ise bence harika 😂 harika bir bilgi bu. X4 4/32 lisanslı cihazlar sanırım şuan 4 - 5 bin arası 😂

I Çevrimiçi

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
202
Cihazı vermezsek cezası 1900 TL ise bence harika 😂 harika bir bilgi bu. X4 4/32 lisanslı cihazlar sanırım şuan 4 - 5 bin arası 😂

sayfada teslim edilmezse 1975 tl denilmiş. Paket şartlari nasıl acaba? Yıllık abonelik şartlarını yazmışsın bir ay sonra iptal etme imkanı varmıdır acaba?

Ayrıca Sdmc cihazları ile şaşırtmaya devam ediyor güncelleme desteğini iyileştirse fp olarak homaticse ciddi rakip olabilirdi. Sdmc üretimi olan Hako pro, dcolor stick, onn pro ve Turksat kf1500 özellikleri güzel cihazlar.

Google ve homaticsten s905X5 ve s928x beklerken hala X4 lu urunlerle aklımızı karıştırıyorlar, gerçi onları da bekleye bekleye gazı kaçtı piyasaya surmeyecekler heralde.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,283

sayfada teslim edilmezse 1975 tl denilmiş. Paket şartlari nasıl acaba? Yıllık abonelik şartlarını yazmışsın bir ay sonra iptal etme imkanı varmıdır acaba?

Ayrıca Sdmc cihazları ile şaşırtmaya devam ediyor güncelleme desteğini iyileştirse fp olarak homaticse ciddi rakip olabilirdi. Sdmc üretimi olan Hako pro, dcolor stick, onn pro ve Turksat kf1500 özellikleri güzel cihazlar.

Google ve homaticsten s905X5 ve s928x beklerken hala X4 lu urunlerle aklımızı karıştırıyorlar, gerçi onları da bekleye bekleye gazı kaçtı piyasaya surmeyecekler heralde.
Detaylar burada var

Kampanya detaylarına şunu yazmışlar

• Müşterilere, kampanya taahhüdü süresince aboneliğin iptal edilmesi durumunda cayma bedeli çıkarılmayacaktır.

Geri
Üst Alt