Türknet'ten zam İste yeni fiyatlar

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Piyasa şartlarına göre ZAM sayılmaz bence. 100mbps için 88TL çok değil.
Nerden biliyon nasıl bakarken şikayet çok turknette 10 mbps alanda 85 ödüyor 100 mpbs nedir?
Benim netspeedle olan taahhüt sürem de doldu,inşallah zam yapmazlar.Yıllarca Ttnetten pahalı bir şekilde kullandıktan sonra netspeed çok uygun gelmişti.
Memnunmüsün kaç mbps alıyon kaç tl
zam yapmazlar türkiyede zam yok sadecene güncelleme var.
One :alala

Bilgisayar Evreni Çevrimdışı

Bilgisayar Evreni

Aktif Üye
24 May 2020
60
34
türk telekom firmalara verdiği hizmeti zamladığı için mecburen zam yaptılar.
3-4 yıldır turknet kullanıyorum, gayet memnunum. 50 mbit sınırsız, ayda 1000 dakika telefon.
Testlerde 47-48 mbit download, 7-7,5 mbit upload görüyorum.
İsteyene referans kodu verebilirim :)
1 Ay Bedava Sınırsız İnternet Kullanımı İçin:
Bende yaklaşık iki yıldır Türknet kullanıyorum ve gerçekten memnunum ne bir kuruş eksik ne Bir kuruş fazla download hızım 86 Mbps upluad hızımda 8 Mbps son gelen zam kötü oldu ancak ne yapalım genede bu hızda bu internet baya iyi fiyat olarak . ...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Bende yaklaşık iki yıldır Türknet kullanıyorum ve gerçekten memnunum ne bir kuruş eksik ne Bir kuruş fazla download hızım 86 Mbps upluad hızımda 8 Mbps son gelen zam kötü oldu ancak ne yapalım genede bu hızda bu internet baya iyi fiyat olarak . ...

8 Megabit upload iyiymiş.
Fiber mi kullanıyorsunuz, VDSL2 mi?

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Yapa mı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Her tapa hızından emnün değili
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vdsl2 zaten 4 dü 8 yaptılar değerleri az çok alıyorum
Upload kullanmıyoeuz download kullanıyoz 35 mbps ama şu gğnlerde sık sık takıldılıyor.
80 mbps yapa değilsen 10 15 ilaveyle kullanılıyor sürekli 30 mbps altına düşüyor iptal ettim neden 10 15 fazla vereyim

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Yeni adrese taşındım turknet aboneliğimide taşımak istedim. ama yapada 15mbps destedekliyormuş, vae'dede 13mbps bende iptal edip vodafonun 99mbps paketine geçtim. ilk ay ücretsiz sonrasında 99/5mbps 99.90 + 7.90 modem ücreti var. yıl tahahütlü en azından 2yıl zam derdi yok.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Yeni adrese taşındım turknet aboneliğimide taşımak istedim. ama yapada 15mbps destedekliyormuş, vae'dede 13mbps bende iptal edip vodafonun 99mbps paketine geçtim. ilk ay ücretsiz sonrasında 99/5mbps 99.90 + 7.90 modem ücreti var. yıl tahahütlü en azından 2yıl zam derdi yok.

Vodonun kendi altyapısı değilse tırknette verebikir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri