Türknet'ten zam İste yeni fiyatlar

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Ülkemizde taahhütsüz ve sınırsız internet denilince akla ilk gelen firmalardan Turknet, kullanıcılarını üzecek bir duyuru yaptı. Şirket, önümüzdeki aydan itibaren tarife fiyatlarına belirli oranda zam yapacağını açıkladı. Kullanıcılar tarafından tepki çeken gelişme hakkındaki bütün detaylar ve önümüzdeki aydan itibaren uygulanacak fiyatlar:

Turknet Fiyatlarına Zam Yaptı: Özgür İletişim Paketi 88 TL Oldu

Sabit telefon hizmeti ile birlikte verilen 100 Mpbs'e kadar internet 1 Temmuz'dan itibaren 88 TL olacak. Yalın internet paketi de 85 TL olacak. Yalın pakette sabit telefon hizmeti verilmemekte.

Abonelere gönderilen mailde şu cümlelere yer verildi:

"Dünyaca geçirdiğimiz olağanüstü günler sebebiyle bu fiyat artışını olabildiğince erteledik. Ama son bir yılda Turknet'lilerin veri kullanımı %50, maliyetlerimiz %15'den fazla arttı. Yatırımlarımızın maliyetini etkileyen döviz kurlarını zaten biliyorsunuz. Bu yüzden bu artışı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz."

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Yine iyi biz 24 megabit full limitsiz yalın hipernete 100 tl ödüyoruz tt da. Ayriyeten b.k gibi modemide cabası. Pahalı olmasa iyi arka odalardan wifi çekmeme hariç memnunuz

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Piyasa şartlarına göre ZAM sayılmaz bence. 100mbps için 88TL çok değil.

Benim 16 mbit'e 88 ödüyor olmam aslında çok. Ama TTNET'e geçsem hem 24 ay kendine bağlıyor, hem de bağlantı ücretiydi, kıldı tüydü aylık kaç para ödeyeceğimi iki gündür tam olarak hesaplayabilmiş değilim.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Benim netspeedle olan taahhüt sürem de doldu,inşallah zam yapmazlar.Yıllarca Ttnetten pahalı bir şekilde kullandıktan sonra netspeed çok uygun gelmişti.

L Çevrimdışı

LynXMaSTeR 

Aktif Üye
16 Ocak 2020
144
türk telekom firmalara verdiği hizmeti zamladığı için mecburen zam yaptılar.
3-4 yıldır turknet kullanıyorum, gayet memnunum. 50 mbit sınırsız, ayda 1000 dakika telefon.
Testlerde 47-48 mbit download, 7-7,5 mbit upload görüyorum.
İsteyene referans kodu verebilirim :)
1 Ay Bedava Sınırsız İnternet Kullanımı İçin:

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Sırayla diğerleri de yapmaya başlar hayırlısı diyelim ucuz ne kaldı ki internet olsun işin ucu yine vergi mevzusuna dayanıyor dolar kuru falan hikaye hizmeti ingiltereden mi alıyorlar ayıp bide yatırım maliyeti demişler misli misli kazanıyorsun zaten bırakında biraz da maliyet çıksın ama bunu vatandaştan çıkarma devlet izin verirse normal tabi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt