Turknet Upload Sınırını Kaldırdı

R Çevrimdışı

rambo2590 

Yeni Üye
2 Şub 2018
40
alt yapı olmasa bile AKN yok en azından ttnet te 1 ay taahhüdüm kaldı geçmeyi düşünüyorum ben

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Bulduğunuz Bölgede Yapa Altyapısı Yoksa
Turktelekom altyapısını kullanırsınız ve sıkıntılar gunler sizi bekler
Gunduz saatlerinde normal oldugunu
Sorunun aksam saatlerinde basladigi ifade ediyor binlerce kullanici.

Adanada Yapa Kapsaminda
ama Hangi Mahallesi Giriyor Biturlu Bulamadim.

Bulsam Radyolinkle eve tasirim 100mbit :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bulduğunuz Bölgede Yapa Altyapısı Yoksa
Turktelekom altyapısını kullanırsınız ve sıkıntılar gunler sizi bekler
Gunduz saatlerinde normal oldugunu
Sorunun aksam saatlerinde basladigi ifade ediyor binlerce kullanici.

Adanada Yapa Kapsaminda
ama Hangi Mahallesi Giriyor Biturlu Bulamadim.

Bulsam Radyolinkle eve tasirim 100mbit :kiskis

Kuzene başlangıçta Türknet'e bak demiştim. Binalarında bir baktım Kablo TV kutusu var.
Kabloya geçecek taahhüt bitince. :sirit

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
The_SreT The_SreT, upload mı dedın

speed.png

S Çevrimdışı

Serhat

Aktif Üye
23 Haz 2018
63
45
TurkNet İstanbul da yaşadığım halde adima Antalya alan koduna abonelik yapmış sonra da 1 ay evet 1 ay duzeltememis, sonra da en iyisi yeni abonelik yapalım deyip onu da acamamis sonra da evine iki hat çekip Antalya hattı bağlamış şirkettir. Tarihe geçtiler, cep telefonumu aradığımda 0242 gördüm. (Tabi ki Telekom bu saçmalığa derhal son verdi, iki hattı da iptal ettik) sonra da utanmadan 1 gün bile kullanamadigim abonelige iki fatura çıkardılar, iptal etmeleri 2 ay sürdü. Aman uzak durun.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Iki ay sonra taahhütüm bitiyor. Avantajlı bir tarife olmalı.. Turknet kafama yattı ama bilmiyorum.... 120 TL ye kadar cayma bedelini de ödüyor. 20 TL fazla ödicem ama kararsızım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Iki ay sonra taahhütüm bitiyor. Avantajlı bir tarife olmalı.. Turknet kafama yattı ama bilmiyorum.... 120 TL ye kadar cayma bedelini de ödüyor. 20 TL fazla ödicem ama kararsızım

Teknik destek ve kurumsallık tarafında sıkıntı var gördüğüm kadarıyla.
Biraz şans işi şuan sanırın Türknet.

D Çevrimdışı

Daviddilbura

Yeni Üye
3 Eki 2018
38
Tütknete geçmeyi düşünüyorum. 64.99 TL Türknet kullanan var mı? Yada tavsiye eder misiniz?
Şu anki internetim Vodafone net. 60 gb. Akn. Çok yavaş takılıyor iki cihaz zor giriyor.
yorumlara bak karar ver şikayet fazla, sorun durumunda müşteri hizmeti aranmıyor ( ilk abone olmak için ararsan müşteri hizmeti var ) abone olduktan sonra aynı numaradan müşteri hizmeti yoktur. twitten yazacan yada online işlemden.... birde bağlanması uzun sürüyor tabi şanslı olanda var. yorumları inceleyin twitterden.... (sorumluluk senin ama yinede) almaya karar verirsen sana -davet kodu- vereyim 1 ay bedava kullanalım.
Bir Ay Ücretsiz kullanım hakkında bilgi:
not: başvurmadan önce davet kodu yanında olmalı,onunla başvurulmalı ( başvurduktan sonra söylersen geçmiyor ..tarafımdan denendi )<< bu işlem tamamsa,faydalanmak için faturanın tarihi geçmeden zamanında ödenmeli. fatura gelince ertesi gün ödenirse sağlam olur,çünkü geçikmemesi gerekiyor. kampanya linkini dikkatli okuyun.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Türknet kullanıyorum, download sorunum yok Allah için ancak upload oldukça problem. Alabilirsem en yüksek 799kb. Genel seyir ise 600kb dolaylarında.

tfdeniz Çevrimdışı

tfdeniz

Yeni Üye
22 Eki 2018
30
33
Kampanyaları çok hoş bu firmanın keşke altyapılarını güçlendirseler birde :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri