Türknet bizi fiberlesene

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
315
Kasım ayı 11. günü aynı apartmandan komşum (o da benim gibi turknetli) "turktelekom fiber altyapıyı tamamlamış. apartman içi tesisatta tamam,ne zaman geçiyoruz" dedi fibere
Haziran ayına kadar VDSL peşin ödeme yapmıştım ,destek hattına sordum : durumumuz nedir? Geçebilir miyiz ? fiyat nasıl olacak vs.
Hemen cevap verdiler: teknik ekibe kayıt açtık en geç 1 hafta içinde sizi arayıp randevu verecekler.
20 gün geçti ben 2 defa daha hatırlattım.fakat nafile ne arayan var ne soran.
Geçen hafta kızdım artık,talebimi geri çekiyorum diye mesaj attım
Neden diye bile sormadılar 😔
Son diyalogumuz şöyle:
teknik ekibimize bildirdim.aboneliginizi bakır hat uzerinden saglanmasina devam etmek mi istiyorsunuz ?
Evet ,evet çok istiyorum çok.bizi bakır hattımızdan ayirmayin😠

Memleket şaka gibi oldu vesselam.
Arkadaşlar bu konuda ne tavsiye edersiniz.turk Telekom altyapıyı ben yaptım hemen öyle yedirmem kaymağını turknete mi diyor acaba🙄?

Umut Barış Umut Barış , Hepgel Hepgel

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yasinc 

Aktif Üye
27 Mar 2019
53
29
Yaklaşık 3 ay önce türktelekom binaya fiber çekti ama ne bir bildiri ne bir reklam gördüm, hala aktif değil sanırım. Hali hazırda superonline fiber yıllardır var ve kullanıyorum. Ama bu iki aç gözlü firmadan kurtulup turknet gigafiber bekliyorum oturduğum bölgeye ne zaman gelir bakalım hayırlısı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Yaklaşık 3 ay önce türktelekom binaya fiber çekti ama ne bir bildiri ne bir reklam gördüm, hala aktif değil sanırım. Hali hazırda superonline fiber yıllardır var ve kullanıyorum. Ama bu iki aç gözlü firmadan kurtulup turknet gigafiber bekliyorum oturduğum bölgeye ne zaman gelir bakalım hayırlısı.
Turknet Fiber istiyorum forumunu doldurun ve lokasyonunuzdaki diğer hane sahiplerinin de başvurması için girişimde bulunun
belirli başvuruyu yakalarsaniz süreç hızlanıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri