Turkcell TV Cihazları ( Genel ) Hakkında

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
slm
vestel smart tv lerde turcell tv yi modlama ile acabiliyoruz fakat login olamiyor ve kullanamiyoruz.bilgisi olan varmidir.
saygilarimla...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Dur bakayım ,önce inceliyeyim dosyaları :)

telnet ile "vendor/html_applications/light_portal/" içine gir bakayım orada neler varmış?
toolbox ta ipsini yazıp entere basıp telnet aktif et,sonra putty ile tv ipsini yaz gir tvye

Son düzenleme:
BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
merhaba,

turkcell tv+ kullanıyorum. yalnız uydudan aldığım sesi turkcell tv+'tan alamıyorum. Yani tv+üzerinden yayın izlerken hem tv'nin hem de tv'ın sesini baya baya açmam gerekiyor, neredeyse hem tv'nin hemde tv+'ın ses ibresini yarıdan fazla açıyorum... direkt uydudan yayın aldığımda tv'nin sesi 10. seviyede bile yeterli oluyor (100'e kadar çıkıyor Tv'nin sesi)..

neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

TV model: JVC 50VU73T

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
merhaba,

turkcell tv+ kullanıyorum. yalnız uydudan aldığım sesi turkcell tv+'tan alamıyorum. Yani tv+üzerinden yayın izlerken hem tv'nin hem de tv'ın sesini baya baya açmam gerekiyor, neredeyse hem tv'nin hemde tv+'ın ses ibresini yarıdan fazla açıyorum... direkt uydudan yayın aldığımda tv'nin sesi 10. seviyede bile yeterli oluyor (100'e kadar çıkıyor Tv'nin sesi)..

neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

TV model: JVC 50VU73T

arkadaşlar bu sorunla alakalı nasıl bir çözüm önerirsiniz?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
tv+ ve tv ses sistemine mi bagli .yoksa sesi sadece tv denmi aliyorsunuz

tv+ direk tv'ye bağlı. ses sistemini çalıştırmak istediğimde kulaklık girişinden takıyorum. ama normalde dediğim gibi tv+ tv'ye bağlı..

Dahili uydudan birşey izlerken sadece 10/100 ses seviyesi yeterken, tv+'a geçince hem tv+'ın hemde tv'nin sesini 50/100'lere getirmek ihtiyacı duyuyorum..

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
tv+ direk tv'ye bağlı. ses sistemini çalıştırmak istediğimde kulaklık girişinden takıyorum. ama normalde dediğim gibi tv+ tv'ye bağlı..

Dahili uydudan birşey izlerken sadece 10/100 ses seviyesi yeterken, tv+'a geçince hem tv+'ın hemde tv'nin sesini 50/100'lere getirmek ihtiyacı duyuyorum..

tv+ ile ilgili bir problem zira ayni sikintiyi ben cep telefonumdada yasiyorum.tv+ ı tv de kullanmadim ama mutlaka ses ayarlari kisminda bir ayar olmasi gereklidir.
tv+ ın bagli oldugu hdmi port a baska bir cihaz pc dvd vs baglayarak teyyid edebilirsiniz...

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
akşam cihaz başına gidince müşteri hizmetlerinden destek alacağım, gelişmeleri yazarım..

teşekkürler..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt