Türkcel Tv Plus hk.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
merhabalar, bir ihtimal :hmm önceden yaptığım benimde bi hataydı widi ile ilk bağlandığınızda tv soruyor ses tvden mi , cihazdan mı çıksın diye? belki dikkatinizi çekti yada atlamış olabilirsiniz bende cihaz deyince telefondan çıkmıştı düzeltene kadar :)) uğraşmıştım :)) bi onu kontrol edin size zahmet tekrar çek ettim tv den tv+ uygulamasında ses tv den çıkıyo, olurda uygulamada varsa sıkıntı diye samsunglada denedim okey aynen çalışıyor, acizane tavsiyem telefondan bağlantıyı (koparıp kaldırıp) hatta iptal edip tekrar yeni bağlantı yapın onaylarken tv ekranında göründüğünde uyarıyı okuyun dediğim gibi tv denmi cihazdan mı kısmında doğru tercihle ses cıkacak zanedersem... tv+ tek sıkıntı sinema kanalları göstermesine izin vermiyor :)) normal kanalları gösteriyo onuda denemiş oldum uzun zamandır denememiştim sayenizde görmüş olduk eywallah.. sevgi saygı selamlar..

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Teşekkür ederim :) nasıl oldu bilemedim ama kendiliğinden oldu :biggrin: madem aylık paketimde TV+ var kullanmamak olmaz :) öylece boş boş duruyordu paket dün bir denedim oldu ama sizin bilgilerde aklımda olsun saygılar:thumbsup:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt