Türk Telekom Gece 00:00 - 06:00 arası aylık 30GB 9 TL ( taahhütsüz )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bir ara çok konuşulan bu paket yeniden aktif olmuş arkadaşlar , en azından ben az önce aldım ? gececiler için çok iyi bir paket , saat 00:00 - 06:00 arası aylık 30GB sadece 9 TL ?

GECE 30GB yaz 5555 e gönder , paket taahhütsüzdür , istenildiği zaman iptal edilebilir , iptal edilmediği sürece her ay 9 TL karşılığında otomatik yenilenir.

S91217-214929.png

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ihmaller nedenıyle tuslu telefon harıcı, Akıllı telefon kullanımı 2yıl kadar yasaklanmıstı. Gecenlerde gerı serberst bıraktılar. Adamlar perısan olmustu.
Akıllı telefon gece çalışan Özel Güvenlik'çinin olmazsa olmazıdır hocam ? tabi yasaklayanlarda bir nebze haklı olabilir , bazen benimde burada daldığım oluyor telefona , Allah'tan ben rahat bir yerde çalışıyorum , bilgisayarım önümde , 82 ekran led tv'den uydu kanalları , elimde olmazsa olmaz telefon ? valla ben 2 yıl değil 2 ay dayanamazdım orada ne yalan söyleyeyim , bırakırdım işi ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Akıllı telefon gece çalışan Özel Güvenlik'çinin olmazsa olmazıdır hocam ? tabi yasaklayanlarda bir nebze haklı olabilir , bazen benimde burada daldığım oluyor telefona , Allah'tan ben rahat bir yerde çalışıyorum , bilgisayarım önümde , 82 ekran led tv'den uydu kanalları , elimde olmazsa olmaz telefon ? valla ben 2 yıl değil 2 ay dayanamazdım orada ne yalan söyleyeyim , bırakırdım işi ?
Maas,sosyal haklar, is rahatligi
gozonune alinsiginda birakmalari pek akilci olmaz.
yanimda duran 2 güvenlikci ben calisiyorum onlar beni izliyor o derece :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri