Türk pilotları yine nefes kesti.(alıntı)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Bir arkadaşım vardı,savaş pilotu idi,bir gün dükkana geldi muhabbet ettik uzun uzun(kuru temizlemeciydim biliyorsunuz :) ) "Alattin ustam biz biraz deliyizdir" demişti,gülüştük.Tabii daha çok şey konuşmuştuk,yıl 90-91 falan.Deliyiz lafını savaş pilotları için söylemişti ,hele Yunan pilotları ile girdikleri "it dalaşı" nı anlatsam kesin şok olursunuz :) Bana "Ustam, insan topuklayıp kaçar mı" demişti ,Topuklayıp kaçmak.:haha1
Biraz önce okudum bu mini haberi sizin de okumanızı istedim hatta filmi mutlaka izleyin derim :)
NOT:
Bana "abim o da bir şey mi " falan demeyiniz lütfen çünkü 27 yıl içlerindeydim :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,653
59
Dostum bunlar hep bir gösteriş evet oldukça iyi plotlarımız var takdir ediyorum ama emir,demiri keser biliyorsun işin içine siyaset girdimiydi olur olan olmuyor vermem dediğini bi bakmışsın ertesi gün milletin haberi bile olmadan vermişler egede bir sürü adacık böyle verilmedi,mi memleketin halini biliyorsun söylememe gerek yok sanırım sata,sata memleket elden gidecek bu gidişle doldurdular yabancıları habire toprak,ev satıyor kafası çalışanlar zaten memleketi terkediyor allah sonumuzu hayır etsin inşallah.

Geri
Üst Alt