Türk Led Bar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba Arkadaşlar;

Bildiğiniz üzere teknoloji anlamında genç girişimcilere ve yerli üretime destek veren herkese biz de elimizden geldiğince destek oluyoruz.

Buradaki temel amaç kesinlikle kazan kazan formülü prensibine dayalı hareket etmektir.

Bu anlamda incelemek üzere Türk Led Bar üretimi led bar siparişi üzerine bir liste hazırlamaya başladım.

Değişik marka ve modelleri içerecek olan bu listeye dair siparişimi yetkililere ulaştırdıktan sonra, elimize geçen led barları inceleyecek ve sizlere üretim kaliteleri ile mühendislikleri hakkında da her zaman olduğu gibi tarafsız görüşlerimizi aktaracağız.

Daha önce ürünlerini incelediğimiz her üretici, her marka da nasıl ki tarafsız bir şekilde, dürüstçe sizlere eksi ve artı yanlarını paylaştı isek, yine aynı düstur ile hareket edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Beklentilerimizi ve son kullanıcı olan tüketici kitlesi olarak firmalarından ne beklediğimizi Ali Bey'e ilettim.

Perakende piyasasına saygısızlık yapmayacak düzeyde sizlere yine mümkün olan en ekonomik koşullar ile ürün sağlamak için elimizden geleni yapacağımızı ve bu konuda Türk Led Bar yöneticilerinden de olur aldığımızı mutluluk ile sizlere duyurmak isterim.

Bildiğiniz üzere tüketicilerin, piyasalardaki denetim mekanizmasının eksikliği nedeniyle yaşadığı mağduriyetleri bir nebze olsun giderebilmek adına özellikle son dönemlerde çok sık led bar arızaları ile karşılaşmamıza paralel sizlere kendi led barlarınızı kendinizin nasıl değiştirebileceğine dair ipuçları içeren videolar paylaşmamızdan rahatsız olunmuş ve bazı tartışmalar meydana gelmişti.

Kimsenin huzur ve düzenini bozmadan ancak tüketicilerin hakkını da korumaya devam edecek şekilde firmalar ile görüşmelerimiz ve halk yararına adım atmaları yönde ricalarımız, taleplerimiz devam edecek.

Hepinize saygı ile duyurulur
Adem Helvacı

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
usta türkledbar dan dördüncü alış verişimi yaptım son alışverişim de mail order da problem oldu wp den konuyu arkadaşlara ilettim abi görseli at hemen kargoya veriyim sonra havaleyi yapasın dedi.bende çok şaşırdım. şuana kadar kullandığım ledlerde herhangi bir renk farklığı ,uyumsuzluk vs görmedim.gayette memnunum.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
usta türkledbar dan dördüncü alış verişimi yaptım son alışverişim de mail order da problem oldu wp den konuyu arkadaşlara ilettim abi görseli at hemen kargoya veriyim sonra havaleyi yapasın dedi.bende çok şaşırdım. şuana kadar kullandığım ledlerde herhangi bir renk farklığı ,uyumsuzluk vs görmedim.gayette memnunum.
Abi size vestel göndermiyo mu parçaları? Yoksa bi tanıdığına mı yaptın onarımı

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Bende ilk alışverişimi yarın yapacagim kendileriyle insallah. Simdiye kadar açıkcası aldığım led barlardan hicbirini iade etmedim. Ama iade süreci nasıl işliyor merak etmiyor değilim. Gönder, kontrol edilsin, geri gelsin süreci 1 haftayı bulursa sıkıntı olur diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir de en basitinden benim almak isteğim modelin merter'in ürününe göre fiyati 100TL daha ucuz. Bu da kafamda soru işareti oluşturmadı degil.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yaklaşık 1 yıldır turkledbar dan LED alıyorum hiç bir sorun yaşamadım ve ürünler kaliteli bir defa arıza çıktı ertesi gün kargoya verdi arkadaşlar garantiden degistirdiler.tavsiye ederim güvenilir firma

İletişimleri zayıf yalnız onu da belirtmek isterim buradan :ok
Ürünlerinden gerçekten ben de halen henüz hiç bir olumsuz geri dönüş almadım

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
hocam firmadan fiyat teklifi alacam son durum ne teklifi dikkate alim mii?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mert sıkıntılı bu sıkıntılı kimden alim yahu :)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt