Türk Kullanıcıları “Keriz” mi?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Aynı olay instagramda oluyor videolar takılıyor telefon hattımda turkcell gördüğün hızı kullanırken alamıyorsun.

Belki tuhaf gelecektir ama 2019 yılında ırakta bulundum ve internet bizden daha iyiydi
Benim telefon sağolsun çok iyi o konuda uçuyor. Hiçbir cihazın almadığı hızı alıyor ve donmuyor. O dediğiniz Instagram eskiden banada olmuştu, uygulama çerezlerini silip ön belleği temizleyip ağ geçmişinide temizleyince düzelmişti. Başka telefonlarda bu problem yoksa büyük ihtimal dediklerimi yaparsanız düzelir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İyi bile yapıyor biz zamanında burada 29 liraya İnternet paylaşıyorduk duymadığım laf kalmamıştı yani hakediyoruz
8mbps yetmiyor evde 6 cihaz aynı anda nete bağlı sende zorla 8 aldıracaksın :kiskis

3 katı fazla verip yüksek hızlar kaliteli hizmet almak varken 8'e niye mahkum olalım ..

para=hizmet herkes bütçesine göre yada altyapısı iyi değildir maddi durumu yoktur,

Hiç yoktan iyidir evde internet olsun der 8'lik paket alır..

Hükümet internete zam geldi diye ağlamayın 8'lik paket neyinize yetmiyor diyebilir:haha

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
8mbps yetmiyor evde 6 cihaz aynı anda nete bağlı sende zorla 8 aldıracaksın :kiskis

3 katı fazla verip yüksek hızlar kaliteli hizmet almak varken 8'e niye mahkum olalım ..

para=hizmet herkes bütçesine göre yada altyapısı iyi değildir maddi durumu yoktur,

Hiç yoktan iyidir evde internet olsun der 8'lik paket alır..

Hükümet internete zam geldi diye ağlamayın 8'lik paket neyinize yetmiyor diyebilir:haha

Screenshot_20220103-214900cb49745a6b1f3bf9.png

Sana 19.90 oldu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Senin baktığın paketin ismi süper İnternet s paketi o 34 lira

19.90 olan paketin ismi
KAMPANYALI DSL / FİBER 8 MBPS diye geçiyor sitesinde baktım da

Screenshot_20220108-222805.png
Buldum 19.90 iyi de bunlar biraz daha büyüsün BTK listesine girsin btk üzerinden
Şikayet açamııyorsun listede ufak firmaların ismi yok e-devlet üzerinden iptal işlemide, yapamıyorsun bunlar küçük işletmeler Büyük işletmeler TT'ye zor söz geçiriyor
Bunların sözü hiç geçmez aşağıdaki liste dışındaki şirketlerden abonelik almam.
Ama yinede güzel paylaşım ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

ISS.png

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
O
Buldum 19.90 iyi de bunlar biraz daha büyüsün BTK listesine girsin btk üzerinden
Şikayet açamııyorsun listede ufak firmaların ismi yok e-devlet üzerinden iptal işlemide, yapamıyorsun bunlar küçük işletmeler Büyük işletmeler TT'ye zor söz geçiriyor
Bunların sözü hiç geçmez aşağıdaki liste dışındaki şirketlerden abonelik almam.
Ama yinede güzel paylaşım ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

ISS.png
Benim milenicom da da abonelik var orada yaşadıgım sorunu başka hiçbir yerde yaşamadım adamlara evrakları yolladım birdaha ulaşana aşk olsun İnternet zırt pırt gidiyor karşında muhatap yok geçen geçe birde İnternet sorununuz düzeldi diye mesaj atmışlar

Screenshot_20220108-225922.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri