TÜRK KAHVE MAKİNESİ TAVSİYESİ

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
nacizane fikrimdir: Kahve taze çekilmişse birde sevdiklerinle beraber içince makinenin pek bir önemi kalmıyor, o kahve dünyanın en güzel kahvesi oluyor.

yazlıkta taa öğrencilik dönemimizden kalan bir uyduruk kahve makinesi var, hani şu fişli fincana benzeyen plastik, titreyerek köpürten milyoncularda satılanlardan.. harika kahve yapıyor, dünyanın en güzel kahve makinesi o bence :cigara

neyse ben konuyu dağıtmayayım, tavsiyeleri alalım arkadaşlar?

M Çevrimdışı

Memory42

Yeni Üye
16 Nis 2019
44
35
Bizim hanım fakirin kaave türk kahve makinesini aldı henüz kullanmadık ama kendisi araştırdı forumları arkadaşlarının tavsiyeleri doğrultusunda aldı. Bakmanızda fayda var.

U Çevrimdışı

URANÜS

Yeni Üye
28 May 2019
40
48
nacizane fikrimdir: Kahve taze çekilmişse birde sevdiklerinle beraber içince makinenin pek bir önemi kalmıyor, o kahve dünyanın en güzel kahvesi oluyor.

yazlıkta taa öğrencilik dönemimizden kalan bir uyduruk kahve makinesi var, hani şu fişli fincana benzeyen plastik, titreyerek köpürten milyoncularda satılanlardan.. harika kahve yapıyor, dünyanın en güzel kahve makinesi o bence :cigara

neyse ben konuyu dağıtmayayım, tavsiyeleri alalım arkadaşlar?
Bahsettiğiniz kalitesiz makineler suya pas salıyor, sade suyu kaynatınca anlaşılır.

Daha önce almış ve direkt çöpe atmış tim.

Biz 1 sene kadar oluyor arzum moka aldık memnunuz ,fiyat performans ürünü nacizane.

Elektrikli cezve şeklinde olan çelik amakneler de var ancak köpük yapmıyor ve hızlı pişirdiği için kahve açıyor, ayrıca otomatik durma özellikleri yok.

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Avansastan alışverişe arçelik tekli telve 60tl idi onu almıştık. memnunuz, o zamanlar başkaları daha yapmamıştı zaten. Kalabalıksanız 4-5 fincan kapasiteli olanı tercih edin. tekli telve max 3 fincanlık.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Bahsettiğiniz kalitesiz makineler suya pas salıyor, sade suyu kaynatınca anlaşılır.

Daha önce almış ve direkt çöpe atmış tim.

Biz 1 sene kadar oluyor arzum moka aldık memnunuz ,fiyat performans ürünü nacizane.

Elektrikli cezve şeklinde olan çelik amakneler de var ancak köpük yapmıyor ve hızlı pişirdiği için kahve açıyor, ayrıca otomatik durma özellikleri yok.

demek ki bizim kahvelere tat veren pasmış ? şaka bir yana zaten makineyi tavsiye etmemiştim, ben olayın daha çok duygusal ve ambians noktası
üzerinde durdum..

Selamlar:ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri