Ttnet Kampanyaları ve Paketleri Hakkında

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
1 Temmuz 2018 tarihi itibari ile geçerli olmak üzere, Türk Telekom evde/işte internet ve Alo tarife ücretlerinde fiyat düzenlemesi gerçekleştirilecektir. Yeni Fiyatlar Linkte İndirip Görebilirsiniz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Tarifelere ait Yeni Ücretler

20180627_164838.jpg

20180627_164820.jpg

20180627_164808.jpg

20180627_165114.jpg

20180627_164910.jpg

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Bu Fiyatlar Böyle Olduysa ki Oldu Vay Halimize Sabah Arandım Bende Eğer taahhütsüz fiyatlar Bu Hale Geldiyse taahhütlü Fiyatlar ne oldu 1 Temmuz da Göreceğiz Yeterli Açıklama Daha Yok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu Fiyatlar Böyle Olduysa ki Oldu Vay Halimize Sabah Arandım Bende Eğer taahhütsüz fiyatlar Bu Hale Geldiyse taahhütlü Fiyatlar ne oldu 1 Temmuz da Göreceğiz Yeterli Açıklama Daha Yok
Valla ben sırf Tivibu Ev'den dolayı Ttnet kullanıyorum , bu kanalları 1 hafta geriye sarma özelliğinden dolayı , yoksa taahhütsüz , kotasız uygun fiyatla internet hizmeti veren firmalar var. Ttnet'in bir avantajıda bir sorun yaşandımı hızlı çözmeleri , diğer uygun fiyatlı firmalar çözüm odaklı sıkıntılılar.

S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
Valla ben sırf Tivibu Ev'den dolayı Ttnet kullanıyorum , bu kanalları 1 hafta geriye sarma özelliğinden dolayı , yoksa taahhütsüz , kotasız uygun fiyatla internet hizmeti veren firmalar var. Ttnet'in bir avantajıda bir sorun yaşandımı hızlı çözmeleri , diğer uygun fiyatlı firmalar çözüm odaklı sıkıntılılar.
Yok baba yaw ne hızlı sorun çözümü rezil ettiler beni, bir net gitti 47 gün sonra geldi.Hergün arıyorum sıkıntı ne bilmiyoruz, ne zaman gelir bilmiyoruz hergün aramadan ben bıktım osandım. Sözleşme biterse yanından geçmem.

B Çevrimdışı

burak59

Yeni Üye
6 Eyl 2018
26
35
Ttnet arızası oldu mu eyvahlar olsun beni 10 gün süründürdüler kontrole gelmeden servis gönderdik dediler not evin kapısında kamera var kim gelmiş görüyorum

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
daha önce 35 mgbt kotasız internet paketine 76 tl veriyordum tahahütüm bitti yeniledim yeni fiyatı 115 tl oldu internet fiyatları çok uçtu..daha önce kotalı olanların internet kotası dolduğunda 35 mgbit ise direk 16 ya düşüyodu onuda kaldırdılar 99 tlye kotalı alacağıma bende kotasızı aldı..haftada 2 paket sigara içeceğime 1 paket içerim :)) soğuk bir espiri oldu sanırım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
daha önce 35 mgbt kotasız internet paketine 76 tl veriyordum tahahütüm bitti yeniledim yeni fiyatı 115 tl oldu internet fiyatları çok uçtu..daha önce kotalı olanların internet kotası dolduğunda 35 mgbit ise direk 16 ya düşüyodu onuda kaldırdılar 99 tlye kotalı alacağıma bende kotasızı aldı..haftada 2 paket sigara içeceğime 1 paket içerim :)) soğuk bir espiri oldu sanırım
Sevinme ikonunu görünce "bu da ney" deme,sadece sigara için yaptığımı belirteyim ,ben 5 yıldan fazla oldu sigarayı bırakalı ,acaip tl kazandık ailecek.hanıma verdim önce sigaraya vereceğim parayı, baktım iyi para bir daha da vermedim :haha1
Gerçekten iyi para kaydettik ,ki günde 1 paket içiyordum :)

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
Sevinme ikonunu görünce "bu da ney" deme,sadece sigara için yaptığımı belirteyim ,ben 5 yıldan fazla oldu sigarayı bırakalı ,acaip tl kazandık ailecek.hanıma verdim önce sigaraya vereceğim parayı, baktım iyi para bir daha da vermedim :haha1
Gerçekten iyi para kaydettik ,ki günde 1 paket içiyordum :)
Tebrik ediyorum bu illetten kurtulduğuna..ama ben bırakamam stresli bir hayat yaşıyorum :tara:tara

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tebrik ediyorum bu illetten kurtulduğuna..ama ben bırakamam stresli bir hayat yaşıyorum :tara:tara
Yani ben "stressiz" hayat mı yaşamış oluyorum :hihi
Yooo,hiçde değil,hadi anlatmayayım aleni olarak ,bizim hanım yeğeni fıldır fıldır sigara içmeye başladı, "ne o kız ,bitmeden daha" dediğimde "enişte anlatamam" demişti ,sonra anlattırdım ,(aile içinde sevilmeme borçluyum bunu tabii) ,neyse ,o da 3 yıldır ağzına koymuyor sigarayı ona da "bir kutu bul ve içine parayı at,gör bak" demiştim ,atıp bakmış ,bana "aslan eniştem" demesini görmeliydin inan :),hatta "bana borcunu öde o parayla" diye de haraç almaya kalkmıştım :haha1

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
39
Güncel olan var ise kampanya hakkında bilgiler aktarabilirim.
Taahhüt durumu vs.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt