TT Prime H.Y. 1000dk+sms+10GB 45 TL/15 GB 55 TL (İLK AY ÜCRETSİZ)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
online başvuruya özel diyor aslında ama ben bayiden işlem yaptırdım sıkıntı olmadı.

1000dk 1000sms 10 gb 45 TL
1000dk 1000sms 15 gb 55 TL

gelelim paket avantajlarına ;

ilk ay faturanız ücretsiz, 3 ay boyunca tarifeye ek 10gb toplam 30gb her yöne hediye internet var. telekom müzik uygulaması muud premium üyelik ücretsiz sitesinde premium üyeliklerde internetinizden yemez yazıyor muhtemelen yemez. bunun dışında e-dergi uygulaması ücretsiz ve uygulamada geçerli sınırsız internet pakete dahil.

paket içerikleri dışında prime müşterilerine özel müşteri hizmetleri, İstanbul(ispark) ve Bursa(burbak) için ücretsiz otopark hizmeti, yurtdışında geçerli 60dk aranma vs... gibi benim için tırıvırı ama başkalarının işine yarayabilecek özellikleri var.

telekom çekim gücü vs... muhabbetine girmeyeceğim çünkü operatör çekim kalitesi ve gücü her lokasyonda aynı değil, elbette bir turkcell kalitesi beklememek lazım ama aynı paket içeriğine asırlık müşterilerinden bile 3 haneli fiyatlar istiyor turkcell, onun için mukayese yaparken gerçekçi mukayeseler yapmak lazım. ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

1 haftalık tecrübelerime gelince henüz bir problem yaşamadım, hatta daha önce 2 kere sim kart slotu değiştirip probleme çözüm bulamadığım telefon hattan düşme olayını turkcellde yaşarken telekomda yaşamadım.

yinede telekoma geçme niyetiniz varsa çevrenizde telekom kullanan eşinize dostunuza sorun bulunduğunuz lokasyonda çekim gücü kalitesi nasılmış sonra abi telekom çekmiyor ya demeyin sorumluluk kabul etmem. :)

unutmadan engelli raporunuz varsa veya engelli bir yakınız varsa aynı paketleri daha ucuza alabilirsiniz (10gb 34TL / 15gb 41TL) tarife ismi prime destek, altta vereceğim linkte tarifeler kısmına girip bakabilirsiniz. tüm paket kapsamı engelli tarifelerindede geçerli.

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yukarı yazmayı unutmuşum kampanya fiyatları 12 aylık taahhütlü fiyatlar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

konu forumun açılış sayfasında yeni mesajlar sekmesinde neden görülmüyor ?

@Sota @Umut Barış

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt