TSL 23. Hafta Fenerbah├že - Galatasaray | Sayfa 2 | Tavsiye FORUMU

TSL 23. Hafta Fenerbah├že - Galatasaray

Fenerbah├že - Galatasaray Kim Kazan─▒r ?

• Fenerbah├že

Kullan─▒lan: 8 40.0%
  • Galatasaray

Kullan─▒lan: 9 45.0%
  • Berabere

Kullan─▒lan: 3 15.0%
  • Ma├ž Yar─▒da Kal─▒r

Kullan─▒lan: 0 0.0%

• Kullan─▒lan toplam oy
    20
  • Anket kapat─▒lm─▒┼č .

beyzabet├╝l

Yasakl─▒ ├ťye
24 Tem 2018
557
Asla ,ne fener ne gs ne bjk ne de ts ,sadece G├ÂzG├Âz :ok
Ama ecnebilerle yapt─▒klar─▒ ma├žlarda hepsini desteklerim ,mesela ba┼čak┼čehir'e d├╝n ne ├╝z├╝ld├╝m 3-1 yenilince.
Trabzonspor ve Bursaspor taraftar─▒ d─▒┼č─▒ndakiler genelde Kendi memleketlerinin tak─▒mlar─▒ d─▒┼č─▒nda genelde ist tak─▒mlar─▒n─▒ da destekliyorlar.san─▒r─▒m b├Âyle bir anketde yap─▒lm─▒┼čt─▒

teraspy

The Emmi
TFC Team
26 Kas 2018
6,271
60
Trabzonspor ve Bursaspor taraftar─▒ d─▒┼č─▒ndakiler genelde Kendi memleketlerinin tak─▒mlar─▒ d─▒┼č─▒nda genelde ist tak─▒mlar─▒n─▒ da destekliyorlar.san─▒r─▒m b├Âyle bir anketde yap─▒lm─▒┼čt─▒
─░nan ben hi├ž d├Ânmedim,amat├Âre d├╝┼čt├╝ G├ÂzG├Âz ,bende amat├Ârdeydim,yine d├╝┼čse yine amat├Âr olurum asla 4l├╝den birini veya farkl─▒ kl├╝b├╝ ne tutar─▒m nede desteklerim :)
Han─▒m─▒ istemeye gitti─čimizde boynumda G├ÂzG├Âz atk─▒s─▒ vard─▒,ger├ži han─▒m da sivassporlu ,bug├╝n ma├ž bitince "heyt beee" diye ba─č─▒r─▒┼č─▒ var,apartman inledi mubarek ,hemen yan─▒m─▒zda altay─▒n sahas─▒ var,bazen gideriz sadece stres atmaya :haha1

beyzabet├╝l

Yasakl─▒ ├ťye
24 Tem 2018
557
Han─▒m─▒ istemeye gitti─čimizde boynumda G├ÂzG├Âz atk─▒s─▒ vard─▒,ger├ži han─▒m da sivassporlu ,bug├╝n ma├ž bitince "heyt beee" diye ba─č─▒r─▒┼č─▒ var,apartman inledi mubarek ,hemen yan─▒m─▒zda altay─▒n sahas─▒ var,bazen gideriz sadece stres atmaya :haha1
o da bir┼čey mi :hihi.bende ge├žen hafta sivasa gol att─▒─č─▒m─▒zda gool diye trib├╝n├╝ inletmi┼čtim :mutlu :hoba1

tar─▒k u─čur 

Beykozlu
S├╝per ├ťye
6 Ocak 2018
600
29
Rezalet bi ma├žt─▒. Topun oynanmad─▒─č─▒ sa├žma sapan kararlar─▒n verildi─či amac─▒n futbol olmad─▒─č─▒ bir ma├žt─▒. Ts i├žin ├žal─▒┼čmaya devam.

├ťst Alt