TRT 4K Çanak Anten Tavsiyesi

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
iyi de ben ilk kullanan kişiydim bunu:mutlu
yaw Türkiye de ilk 4K Receiver ları ben getirtmiştim ilki Techni idi ikincisi de Humi idi
hatta DH de başlık da açmıştım sanırım,çatıya da hiç çıkmadan eski den hangi
sistemler varsa ki hala da onlar vardır,bunlarla kullanmıştım veya test etmeye gittiğim
bazı yerlerde de eski LNB/Kablo v.s ile gitmiştim

Kısaca Sorun yoktur

++

4K uyumlu v.s v.s bunların hepsi hikaye

++

Ama şu var ve hikayemi yoksa gerçekmi bilmiyorum,daha doğrusu elin Almanı da bilmiyor veya İngilizi!

Ama herifler çakal olmadığı için de her eline aldığı kabloyu da(HDMI kablo dan bahsediyorum)
4K yi de satmıyor,bizde ise eline değen her kabloyu çakallar 4K HDMI kablosu diye satıyorlar:haha

yaw abiler yapmayın etmeyin yazık-günah ya niye insanları yiyorsunuz!

Şimdi bir satıcı site var İngiltere de,acaip sağlam yer dir gözünüz kapalı mal alabilirsiniz,ben geçmişte
kendime ve dostlarıma bir sürü mal getirdim buradan...

konu;HDMI kabloları ve malum 4K çıktı ya;gidin siteye bakın inceleyin,kaç tane gerçek sertifikalı 4K uyumlu kablo
göreceksiniz ki herifler bu arada dünyanın bu işte en baba MARKA kablolarını satıyor öyle çakma marka Çin işi
Karaköy işi yok Konta Sokak işi bilmem ne işi kablolar değildir,örneğin dünyanın en pahalı kablosu
olan WireWorld bile vardır!

İncelediğiniz ve seçenekleri elediğiniz zaman 4K HDMI kabloları görebilirisiniz!

yaw herifler de bile tek tük 4K diye kablo varken üstelik en baba markalar içinde bize gelirsek şimdi alayı
4K kablolar dır bunlar! gerçi işler v.s ama sertifikası yoktur,o herifler de de sertifika olmadığı için
abi açar işler v.s demiyor...açtığını o da biliyor ama sertifikası yok veya başka bir şey var ve direk 4K kablo demiyor

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Evet arkadaşlar İftardan önce bir koşu gittim tanıdıktan Digitürk Çanağını aldım 80 lik taktım, Montajını yaptım hemen. TRT 4K kanalıma ulaştım, kabloları sonra düzeltcem :krotey:yeah

img_4128-jpg.jpg

img_4135-jpg.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Yav herkes 4k TV işe yaramaz yayın yok diye atar yapıyordu. Aha dünya kupası geldi bizde 4k TV yok :ara

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Full HD deki pazarlama taktikleri yada 3d uyumlu :kiskis
Çanak antende odak noktasıda bence önemli mesela sab marka çanak anten tavsiyemdir. Birde 0.1 dB lnb oldu mu devam.
Gerçi birde delikli çanak çıktı onada anlam verebilmiş değilim. :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt