Trendyol siparişimi iptal etti

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
Adem bey uygun görürseniz trendyol.com ve kendi mağazası olan trendyol elektronikten kırmızı fırsat ürünü olan razer marka mouse ürün siparişi geçtim uyguna aldığımı düşündüğüm için elimdeki mouse zararına elimden çıkardım. Sonrası mağaza stoklarında olmasına rağmen hala satışları mevcut tabiki aldığım fiyatın iki katına ürünü tedarik sürecinde, ürünümüz hazırlanıyor falan derken 11. veya 12. gününde siparişimi kafalarına göre iptal edip para iadesini kartıma geçmişler. Müşteri hizmetleriyle açıkça konuştum size güvendim elimdeki ni zararına sattım benim zararımı kim karşılayacak diye bişey yapamazlar mış. Zararına mouse gittiğine mi yanarsın 2 hafta bekleyip satın aldığım ürünün iptal edilmesinemi. Bununla ilgili bir yayın yapmayı düşünür iseniz memnuniyetle yardımcı olabilirim. Satın alma, geçen süre, ve iptal süreci ekran resimleriyle mevcut.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Trendyol diye yazılır pişmanlık diye okunur. Sigara paketlerinin üstüne logo bassalar iddialı olur :) Bana nerdeyse 1 ay paramı iade etmediler,bende kapatmıştım hesabımı. Olmaz olsun ucuz etin yahnisi!

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Kampanyadan cayma, iptal etme ve bir sürü şeyi Trendyol saklı tutar ister verir ister vermez ne yazık ki bu tarz şeyler tüketici aleyhine ama yaşanabiliyor.

tanos007 Çevrimdışı

tanos007

Yeni Üye
4 Mar 2020
32
Sözleşmelerini okudum müşteriyi az şekilde korur. Hepsiburada ve amazon tercih edin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri