Trabzonspor ve Vestel Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
1995-1999 yılları arasında Trabzonsporumuza forma göğüs sponsoru olan Vestel ile yeniden buluştuk. İstanbul’da düzenlenen imza töreninde konuşan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu Vestel’in geçmişte de takımımızın forma göğüs sponsorluğunu üstlendiğini hatırlatarak “Kökleri 20-21 yıl öncesine uzanan bu birlikteliği geleceğe taşımaktan büyük mutluluk duyduğunu” ifade etti. Bu iş birliğine ilişkin memnuniyeti dile getiren Vestel CEO’su Turan Erdoğan ise “Vestel ve Trabzonspor olarak sadece ulusal değil, uluslararası arenada da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.
Kulübümüz Türkiye’nin teknolojide dünyaya açılan yüzü olan Vestel ile sponsorluk anlaşması imzaladı. İstanbul’da gerçekleştirilen imza törenine Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Genel Müdürümüz Sinan Zengin ile Vestel CEO’su Turan Erdoğan ve Vestel Genel Müdürü Ergün Güler katıldı.
Vestel ile yaptıkları iş birliğinin 3 yılı kapsadığını ve toplamda 9 milyon Euro+KDV değerinde olduğunu belirten Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, anlaşma kapsamının sadece göğüs reklamı ile sınırlı olmadığına da dikkat çekti. Yaptığı konuşmada, stadyumumuzdaki reklam alanlarının kullanımı, loca hizmeti ve Vestel ismini taşıyan bir tribün oluşturulması gibi sponsorluk kapsamının diğer boyutlarına da değinen Başanımız Ağaoğlu sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bir kulüp için, bir camia için forması, formasının renkleri kadar, formasının göğsünde taşıdığı isim de çok önemlidir. Bizim kulüp tarihimizde ‘Vestel’ isminin güzel bir hatırası var. 1990’lı yılların ikinci yarısında, takımımızın başarılı bir grafik sergilediği, iddiasını sürdürüp hep yarışın içinde kaldığı, Avrupa kupalarına katıldığı ve Türkiye’de de kupa kaldırdığı bir dönemde, göğsümüzde Vestel markası vardı. Şimdi yine ve daha da yükselerek başarılar kazanacağımız bir dönemin perdesini aralıyoruz. İnanıyorum ki bu iş birliği, her iki tarafa da şans getirecektir. Ben şahsen, kökleri 20-21 yıl öncesine uzanan bu birlikteliği geleceğe taşımaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi. Başkanımız Zorlu’nun ilk yatırımını Trabzon’a otel yaparak gerçekleştirdiğini hatırlatırken sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu sayede Trabzon’un turizminin gelişmesine büyük katkı sunmuştu. Şimdi de tekrar kutsal formamızda Vestel’le birlikte olacağız. Biz, bize değer katmayacak ve takımımızın onlara değer katamayacağı bir markayı göğsümüzde taşımayız. İnanıyoruz ki hem Vestel bize hem de Vestel’e değer kazandıracağız. Ve bu şekilde değer yaratan, sürdürülebilir bir iş birliğimiz olacak.“
Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Vestel forma ana sponsorluğundaki ilk maçımıza bu hafta Perşembe günü Sparta Prag mücadelesiyle çıkacaklarını belirtirken, Vestel CEO’su Turan Erdoğan da Şenol Güneş Stadı’nda bir Vestel tribünü olacağını açıkladı.
‘Hayırlı olsun’
Yıllar sonra Trabzonspor’la yollarının tekrar kesişmesinden mutlu olduklarını dile getiren Vestel CEO’su Turan Erdoğan “Vestel kendi sektöründe aralıksız 21 yıldır ihracat lideri bir marka. Türkiye’nin teknolojide dünyaya açılan yüzü. Trabzonspor da yıllarca Avrupa’da bayrağımızı en iyi şekilde temsil etti. Etmeye de devam ediyor. Ülkemizin küresel ölçekte daha yüksek sesle konuşmasını istiyorsak, sadece daha çok üretmek yeterli değil. Sosyal yaşama da dahil olmak, spora katkıda bulunmak şart. Tüm dünyada spor, bizim gibi büyük markalarla birlikte güçleniyor. Trabzonspor’un her kulvarda başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Sponsorluk anlaşmamızın Türk sporuna, Trabzonspor’a ve Vestel’e hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

aw771518_06_7852241518.jpg
aw771518_01_7675518397.jpg
aw771518_13_1537442713.jpg

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
sporu ve sporcuyu her zaman desteklemişimdir ancak bu denli yüksek bir rakamın sponsorluk adı altında verileceğine daha faydalı işlerle görülüp duyulmasını tercih ederdim vestelin.

Ürün kalitesini arttırma , müşteri ilişkilerini ve desteğini geliştirmenin yanı sıra lösev , çydd , mehmetçik vakfı ,tema gibi yararlı onca iş varken sen git Trabzonspor a sponsor ol.Kaldıki sen manisalısın kendi takımın dururken ne bileyim garip geldi bana.Tamam daha önce de sponsor olmuş olabilir ancak ekonominin bu kadar buhranlı olduğu vakit pek mantıklı bulmadım.Vestel i gözünde kötü bellemiş kişi Trabzonspor oyuncularının göğsünde vestel yazıyor diye gidip vestel mi alacak kim veriyor bu akılları merak ediyorum.

Bu kadar reklam derdine düşeceklerine girsinler dh a baksınlar millet yerden yere vuruyor markayı.

Neyse hayırlısı olsun diyelim .

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Vestel'in asıl bize sponsor olması lazım :hihi
A Ado yu sokarız araya hallederiz ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sporu ve sporcuyu her zaman desteklemişimdir ancak bu denli yüksek bir rakamın sponsorluk adı altında verileceğine daha faydalı işlerle görülüp duyulmasını tercih ederdim vestelin.

Ürün kalitesini arttırma , müşteri ilişkilerini ve desteğini geliştirmenin yanı sıra lösev , çydd , mehmetçik vakfı ,tema gibi yararlı onca iş varken sen git Trabzonspor a sponsor ol.Kaldıki sen manisalısın kendi takımın dururken ne bileyim garip geldi bana.Tamam daha önce de sponsor olmuş olabilir ancak ekonominin bu kadar buhranlı olduğu vakit pek mantıklı bulmadım.Vestel i gözünde kötü bellemiş kişi Trabzonspor oyuncularının göğsünde vestel yazıyor diye gidip vestel mi alacak kim veriyor bu akılları merak ediyorum.

Bu kadar reklam derdine düşeceklerine girsinler dh a baksınlar millet yerden yere vuruyor markayı.

Neyse hayırlısı olsun diyelim .
Zaten bilinmiş marka formanın üstünde vestel yazıyo diye satışı artmaz. Fabrika manisada ama sn. Zorlu iş hayatına trabzonda başladığı için takıma ve şehire zorlu holdingin yakınlığı olabilir zira trabzonda zorluların otelide var ayrıca. Para konusuda her takımın her sponsorun bu denli yüksek meblalarda dönüyor. Ben trabzonsporluyum bence tabi iyi bu paranın takım hazinesi yerine gelmesi. Vakıflara da desteklerin artması lazım zaten o ayrı bir konu

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt