TP-LİNK sinyal genişletici adaptör 31 Mayıs'ta BİM'de 69 TL

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
  • Menzil Genişletici modu, daha önce erişilemeyen alanlara veya kablo çekmenin zor olduğu alanlara kusursuz bir şekilde kablosuz sinyallerin erişmesini sağlar
  • Küçük boyutu ve duvara monte edilebilecek şekildeki tasarımı onun esnek bir şekilde dağıtımını ve taşınmasını kolaylaştırır
  • Menzil Genişletici düğmesine basılarak kablosuz kapsama alanı kolaylıkla genişletilir
  • Ethernet portu, Genişleticinin kablolu cihazlara bağlanmak için kablosuz bir adaptör fonksiyonuna sahip olmasına izin verir
  • Tether App herhangi bir mobil cihaz kullanarak kolay erişim ve yönetim sağlar
  • LED Kontrol fonksiyonu sağlıklı bir uyku için bir Gece Modu desteği sunar

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bim-31-mayis-20192.jpg

Sanırım bunun eşdeğeri

Moderatör tarafında düzenlendi:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Sabah 09.05'te BIM'deydim Reyonda goremeyince kasiyere sordum Biti abi dedi. 5 dakika once actiniz magazayi Ne ara bitti diyince Her subeye bir adet gondermisler Millet acilmadan kapida beklemis Ilk giren almis urunu :) kisa bir arastirma sonucu bir magazasinda buldum Yarin deneyip fikrimi yazarim

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şayet 300Mbps Wi-Fi Range ExtenderTL-WA854RE bimdeki bu ürün ise bunu ve a101 mercusy kullandım .bence kolaylık olarak ve bi tık daha iyi mercusy üç antenli fiyatı aynı A101 dilerseniz online magaAsı dan alabilirsiniz.kesinlikle uygun olanı mercusy üç antenli
Fiyatı69.95+3.90kargo=73.85tl

Moderatör tarafında düzenlendi:
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Ürünü masaüstü pcnin bulunduğu oda modeme biraz ters kalıyor diye aldım Mesela mobil telefonum aynı modeme bağlı ve aynı odada 30-35 mb/ps internet hızına ulaşıyorken masaüstü pc 10-12 mb/pslerde kalıyordu. Ürünü kurdum ancak şimdi de 14- 16 bandında dolaşıyor Pek fark etmedi :/

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt