Toz torbasız süpürge tavsiyesi

S Çevrimdışı

SmilingArtichoke

Aktif Üye
25 Ağu 2021
131
Hocam aşağıda verdiğim bağlantıdaki süpürgeyi kullanmadım. Ama eğer bir gün ihtiyacım olursa diye gözüme kestirdim. Grundig marka, Arçelik garantili, satıcısı Amazon. Bence denenebilir çünkü Amazon, iadede sorun çıkarmadan kabul eder.
Grundig VCC 7870 HEPA Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Özellikle toz torbasız tavsiyesi isteyen birine söylenmemeli tabi ama ben yine de toz torbalı öneririm. Hem de şiddetle toz torbalı öneriyorum.

Electrolux Ultra Silencer kullanıyorum. Daha öncesinde ya sulu yada kuru her türlü torbasız ister ve alırdım. Şu an yılda bi 200 liraya 16’lı torba alıyorum. Dünyanın belki de en sessiz elektrikli süpürgesini büyük memnuniyetle kullanıyorum.

Öyle sessiz ki bırakın yan daireyi veya odayı, odadan çıkın kapı açıkken koridordan bile duyulmuyor sesi. Bunun torbasıyla ilgisi yok tabi ama filtreleri neredeyse asla kirlenmiyor ve torba değiştirilince makine sıfır haline dönüyor, temizlik isteyen bir durumu söz konusu olmuyor. Torba büyük rahatlık.

Evinde 4 kedi olan biri olarak her gün kullanılan bu süpürgeye 16 lı torba 1 yıldan uzun süre yetiyor.

Toz torbasız olarak şarjlı süpürgelere merak salmıyor da değilim tabi ama çevremde kullanıp çok memnun olan birini daha göremedim.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Hocam aşağıda verdiğim bağlantıdaki süpürgeyi kullanmadım. Ama eğer bir gün ihtiyacım olursa diye gözüme kestirdim. Grundig marka, Arçelik garantili, satıcısı Amazon. Bence denenebilir çünkü Amazon, iadede sorun çıkarmadan kabul eder.
Grundig VCC 7870 HEPA Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Bizde var.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Fakir veyron turbo kullanıyoruz memnunuz güç kaybı yaşamadık boş markalar var 10 yıl garantili onlara da bakabilirsin

JusThEnd Çevrimdışı

JusThEnd

Aktif Üye
22 Tem 2021
69
28
Özellikle toz torbasız tavsiyesi isteyen birine söylenmemeli tabi ama ben yine de toz torbalı öneririm. Hem de şiddetle toz torbalı öneriyorum.

Electrolux Ultra Silencer kullanıyorum. Daha öncesinde ya sulu yada kuru her türlü torbasız ister ve alırdım. Şu an yılda bi 200 liraya 16’lı torba alıyorum. Dünyanın belki de en sessiz elektrikli süpürgesini büyük memnuniyetle kullanıyorum.

Öyle sessiz ki bırakın yan daireyi veya odayı, odadan çıkın kapı açıkken koridordan bile duyulmuyor sesi. Bunun torbasıyla ilgisi yok tabi ama filtreleri neredeyse asla kirlenmiyor ve torba değiştirilince makine sıfır haline dönüyor, temizlik isteyen bir durumu söz konusu olmuyor. Torba büyük rahatlık.

Evinde 4 kedi olan biri olarak her gün kullanılan bu süpürgeye 16 lı torba 1 yıldan uzun süre yetiyor.

Toz torbasız olarak şarjlı süpürgelere merak salmıyor da değilim tabi ama çevremde kullanıp çok memnun olan birini daha göremedim.
Evde kedi varken o torbayı temizlemek çok kötü oluyor hocam onda toz torbalı hiç sevmiyorum her yeri daha çok toz ediyor. Torbasızda içini dök geç git, daha kolay.
Fakir veyron turbo kullanıyoruz memnunuz güç kaybı yaşamadık boş markalar var 10 yıl garantili onlara da bakabilirsin
Philips FC9750 veya Philips FC9751 modellerine bakıyorum. fazla mı gereksiz pahalı bilemiyorum ama 900 W

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Evde kedi varken o torbayı temizlemek çok kötü oluyor hocam onda toz torbalı hiç sevmiyorum her yeri daha çok toz ediyor. Torbasızda içini dök geç git, daha kolay.
Hepsinde böyle mi bilmiyorum ama benim makinede torba çıkarılırken tutamaçı torba kapağını koku ve hava geçirmeyecek biçimde kapatıyor. O şekilde çöp kovasına koymaya bile gerek duymuyor, kenarda bekletip çöplerle birlikte atıyoruz.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,066
Merhaba .

kullanım isteğine göre seçim ?
önce belirleyin
örneğin ( koltuk altına girme mesafe , ağırlık ( kolu yormaması ) vs gibi , hayvan , diğer ?

diğer olmaz olmazlar ,8 ana seçim )
emiş gücü , pratik kullanım ve servis , parçaları ve malzemeleri fiyatları ( satış sonrası ) ? önemli . vs gibi

yorumlara bakmanız . ( alt ve diğer yerler )

istediğiniz tipi , özelliği seçin ( aramayı daraltın )

fiyatlar içinde başka sitelere bakmanız !!!

ve normal araştırmada olmayan satış sitelerine bakmanız ( burada bazen bazı ürünlerde daha fiyat iyi oluyor ) ?

kadınlar forumlarına sormanız ( bu forumlarda da satıcılar olma durumu olabilir yönlendirme yapılabilir dikkatli olmak gerekir )

hayırlısı ile ....

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Torbasız alırken on defa düşünün derim. Dedemde Arzum torbasız süpürge var, ikide bir tıkanıyor çekmiyor. Çok sık filtre bakımı istiyor. Youtube'da görüyorum diğer markalar da öyle. En iyisi torbası dışarıya toz kaçırmayan torbalı süpürgeler.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Biz 2 yıl önce A101’den 350-400 TL mertebesine Samsung Cyclone toz torbasız süpürge almıştık. Bazı arkadaşların yazdığı sorunlar olmadı memnunuz,çokta güçlü,temizliğide kolay. Yorumlarıda Hepsiburada da fena değil bakın derim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt