Toshiba ua2063dt tv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

Serheng

Yeni Üye
16 Eki 2021
18
39
Merhabalar
Toshiba ua2053dt tv için
V1.13.1.0 android 11 yazılımı geldi
Ve bu güncelleme ile NTFS desteği kaldılacak diye yazıyor.
Bilgisi olanlar aydınlatabilir mi ve yapmam gereklimi yapıp kullanan var mı.
Şimdiden teşekkürler.

17017740656677465817264102921187.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,628
Yazılım güncellemesi ile kısıtlama yapılıyor fat32 formatında bellek kullanıyorsanız güncellemeyi yapın ntfs formatında kullanıyorsanız güncellemeyi yapmayın tercih sizin.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Öncelikle konu herhangi bir Alış-veriş işlemi içermediği için yazılım kısmına taşıdım.

İkinci olarak, forumlarda arama butonu çok işe yarar, özellikle tavsiye ederim. Her ihtiyaç için konu açılmasını engeller. Söz konusu bilgi ile ilgili detaylar ve çözüm yöntemleri aşağıdaki konuda mevcut;

ext2-3-4 türüne destek var mı acaba bu tvlerde sevgili By_Trol By_Trol :alala
Sayın teraspy teraspy Emmi. Normal koşullarda sizin de bildiğiniz üzere ext2-3-4 zaten android' in tabanı olan linux' ın kullandığı dosya sistemleridir. Teoride doğrudan algılaması gerekir. Ancak burada şöyle bir handikap mevcut. Harici medyaları ext2-3-4 ile formatlamamız Windows altında çalışırken bu medyalara ulaşmak için yine harici bir yazılım kullanmamızı gerektirecektir. (Tabii ki bu durum Linux kullanıcıları için gerekli değil. :ok ) O yüzden özellikle TV tarafında paragon' un yazılımını kullanmak daha kolay bir çözüm oluşturacaktır diye düşünüyorum.

Konunun sahibine de tavsiyemiz TV kullanımında bir problem yaşamıyorsa güncellemeyi yapmamasıdır. Çünkü diğer kullanıcılardan aldığımız geri bildirimlerde (Eşyanın mantığına da ters olmayan biçimde) TV donanımı zaten yeterli olmadığı için güncelleme sonrasında cihaz daha fazla zorlanıyor, donmalar, takılmalar yaşanıyor ve tek sorun NTFS dosya sistemi olmaktan çıkıyor durumu mevcuttur.

İzniniz olursa konuyu kilitliyor, yukarıdaki ana konudan mesajların topluluğu açısından devam edilmesinin uygun olacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt