Toshiba Tv ye Bilgisayardan veya Telefondan Kablosuz Görüntü Aktarma

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571
Android telefon ile televizyona bağlanıldığında telefon üzerinden de ses kısma açma yapılabiliyor. Bilgisayarda da yapılabiliyor olması lazım deneyenler yazarsa her kes faydalanmış olur.

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Ben defalarca masaüstü bilgisayardan bağlanmayı denedim olmadı. Şu an tv nin yeri değişti ve wi-fi çekmesi için prize takılan elektrik hattından interneti dağıtan adaptörden aldım. Bilgisayar modemden, tv de bu adaptörden wifi alıyor. Eskiden aynı wi-fi olmasına rağmen bağlanamıyorken bu şekilde bağlanma şansım var mı?

D Çevrimdışı

Dogallıkla5870

Yeni Üye
21 Mar 2020
31
74
Merhaba,

Televizyonum 17MB100 anakart. Versiyon 2.15.25.0

Bilgisayarıma, ne Vestel Venüs telefonun; ne PC'nin ekran görüntüsü yansımıyor. Ya da bağlandı uyarısını almama rağmen, ne telefonun ne bilgisayarın görüntüsü TV' de alınamıyor.

Televizyonda menü + sistem + ekran + ayarlar diyorum. Ayarları açıp KAYNAK kısmını tıklıyorum. Çıkan menüde Wireless Displayı onaylıyorum. SONRA:

Telefonda ayarlara giriyorum. Ayarlarda cihazı seçiyorum. Cihaz sekmesi altında "ekranı" tıklıyorum. Ekran sekmesi altındaki seçeneklerden "YAYINLAMA" kısmını tıkladığınızda telefon televizyonu buluyor. Bağlanıyor. Ama ekran görüntüsü simsiyah kalıyor.

Ayrıca televizyonun kablolu kulaklığında da hiç ses alamamaktayım.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

Dogallıkla5870

Yeni Üye
21 Mar 2020
31
74
Merhaba bilgisayardan televizyona kablosuz yansıtma yapamama sorununu çözdüm. Bilgisayara bir kes format atmakla #7 sıra sayılı yazıda belirttiğim yansıtma işlemini format sonrasında bir kez daha tekrarlamakla, PC 'yi TV 'a yansıtma işlemi gerçekleşti.

Kulaklık sorunu da halledildi. Kablonun jak ucunu TV 'nin kulaklık soketine kısa uzun temaslar yaptırılmak sureti ile gördüm ki jakı kulaklık içine kısa şekilde temas ettirildiği esnada sesin kulaklıkta duyulduğunu fark ettim. Teşekkürler.

C Çevrimdışı

cesmiser

Yeni Üye
17 Ocak 2021
5
49
toshiba 50ua2263 tv de telefon ekrana yansıtma nasıl oluyo.wireles display yok mu.telefona apk mi kurcam.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt