Toshiba tv ve logitec ses sistemi

mirsat61 Çevrimdışı

mirsat61

Yeni Üye
23 Tem 2019
14
29
İyi forumlar öncelikle. Bende toshiba tv ve logitec 5+1 ses sistemi var bunları birbirine aux çıkışından bağladığım da hem tv den hemde ses sisteminden ses geliyor tüm ayarları yapmama rağmen sadece ses sisteminden sesi çıkarttamadım çözümü var mı acaba

IMG_20190831_163129.jpg

mirsat61 Çevrimdışı

mirsat61

Yeni Üye
23 Tem 2019
14
29
çözüm bulamadım. vestel teknik servis geldi. onlarda yapamadı. bazı tv'lerle bu şekilde oluyormuş. bu bir hata değilmiş diye adamlar işin içinden sıyrılmaya çalışıyor.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Diğer hiç bir TV markasında böyle bir şey yok.Vestel grubunun daha çok aşama katetmesi lazım !

H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
Bendede toshiba var aynı sorunu yaşadım, daha sonra bu forumda araştırdım ve profil dosyasında düzenleme yapılınca düzeldiği yazıyordu. Söylenilenleri yaptım şuan hoparlörü takınca tv sesi gidiyor ve kumandadan sesi açıp kapatabiliyorum. Çok küçük bir ayardı forumda arama yaparsan bulabilirsin

mirsat61 Çevrimdışı

mirsat61

Yeni Üye
23 Tem 2019
14
29
Diğer hiç bir TV markasında böyle bir şey yok.Vestel grubunun daha çok aşama katetmesi lazım !
kesinlikle öyle
Bendede toshiba var aynı sorunu yaşadım, daha sonra bu forumda araştırdım ve profil dosyasında düzenleme yapılınca düzeldiği yazıyordu. Söylenilenleri yaptım şuan hoparlörü takınca tv sesi gidiyor ve kumandadan sesi açıp kapatabiliyorum. Çok küçük bir ayardı forumda arama yaparsan bulabilirsin
servis dışı kalır diye korktum ama onlarında bişey yaptığı yok yarın detaylı inceleyip yapacağım :)

mirsat61 Çevrimdışı

mirsat61

Yeni Üye
23 Tem 2019
14
29
Hiçbirşey olmaz anlasalar yaparlardı bu çözümden kendilerinin haberi yok ?
Hocam şimdi bunu yaptım kaydettim usbye attım tv de uyguladım ama olmadı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şimdi bunu yaptım kaydettim usbye attım tv de uyguladım ama olmadı

IMG_20190906_102245b7e72425c7b63d9f.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Emeği geçen herkese teşekkürler sorunumu vestel teknik servis çözemedi tavsiye forumu sayesinde çözüldü. çok teşekkürler :)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt