Toshiba MB211 İPTV Hakkında

Fraiche Çevrimdışı

Fraiche

Yeni Üye
26 Eki 2022
1
30
İyi günler dostlar mb211 toshiba tv ye sahibim. Tv de sadece ssiptv var ve malumunuz çok yavaş. Daha önce smartone programının geldiği söyleniyordu ama benim app store da yok. Yazılım güncelle dediğimde ise en güncel yüklü diyor. Sanırım manuel yazılım atmam gerekiyor. Hsngi yazılımı kullanmalıyım ? Ya da box almam dışında başka bi tavsiyeniz olur mu ? Teşekkürler

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Farklı çözüm var mı ? Yok Tv-box alın diyorum.
Box almam diyorsanız ne varsa idare edin artık.
Not:kur kaynaklı TV-Box'ların fiyatları artıyor artacak.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Uygun yazılımı bulup güncellemeyi deneyin ama sorumluluk size ait;

Aynı listeyi PC'de denediğinizde bir yavaşlık yoksa o TV'den kaynaklıdır muhtemelen.
IPTV kullandıkça muhtemelen önbellek şişiyordur.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,224
SSIPTV rezil bir program yaw
ben de bir ara Grundig TV ile bunu kullandım,ama sıkıntılı ve özellikle "TV" ler de
sıkıntılı ama ben bunu bir ara denemek için BOX da kullanmıştım,orada da yine hiç beğenmedim

TV ye Apk. atmak olayı olababiliyorsa,örneğin başka özellikle "premium" lu olanı atın ve deneyin
örneğin "IPTV Pro" gibi veya "Televizo" gibi veya başkaları da var tabiki yani yüzlerce var

Ama TV ler de yine de stabil bir kullanım olamıyor özellikle RAM/ROM+ön-bellek olayı
çok düşük kapasiteli olduğu için illa ki şişme-kasma v.s yapacaktır

TV lerin asıl işi şayet lisansları düzgün ise Stream türü medyaları izlemek üzerinedir!
NFlix/Hulu/Amazon/Disney v.s gibi

IPTV biraz farklı bir uygulama ve TV ler ile tam uyumlu olamıyorlar!
iptv izlenimi sık olacaksa haybeye TV ye yüklenmeyin çözüm BOX
+başka bir sürü işleri de bundan çok daha stabil ve rahat v.s yaparsınız!

TV yi monitör gibi kullanın veya en fazla Stream işi için kullanın ama fazlası olmaz

Geri
Üst Alt