Çözüldü Toshiba android tv parazit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
Hiç denemedim ilk fırsatta denerim çok eski tv lerde seste ve görüntüde parazit oluyordu hatta tv yazılımına bile zarar veriyordu. Uçak ve otobüs seyahatinde yazılımı bozduğu için telefonu kapattırıyorlardı.

M Çevrimdışı

muratavsar 

Aktif Üye
11 Ara 2022
85
53
Hiç denemedim ilk fırsatta denerim çok eski tv lerde seste ve görüntüde parazit oluyordu hatta tv yazılımına bile zarar veriyordu. Uçak ve otobüs seyahatinde yazılımı bozduğu için telefonu kapattırıyorlardı.
Ustam müşteri cep telefonu ile konuşurken ekranda titreme oluyor dedi iki gün test ediyorum yok göremedim şaka gibi crt lerde oluyordu ama lcd de ilkdefa duydum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Müşterine mutlaka söyle ,tv yazılımı çok kısa süre sonra uçabilir cep telefonu sinyali nedeni ile ,mümkün olduğunca tv yanında cep telefonu ve telsiz ev telefonu kullanlmasın.Ayrıca tv fişini çıkartıp ters takmayıda denesin,ve hatta tv fişini uzatma kullanarak başka bir prizde de deneyebilir :ok

M Çevrimdışı

muratavsar 

Aktif Üye
11 Ara 2022
85
53
Cihazda ben test ettim birsey göremedim iade ettim ariza ile ilgili bir dönüşte olmadı sonucu bekledim o yüzden geç cevap verdim ilginizden dolayı her birinize teşekkür ederim sağlıkla kalin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt