Toshiba 58UA3A63 58" Android Tv

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hocam hayırlı olsun tvniz, duvar askı aparatı çıktı mi içinden? Bir de benim de salonda pencere çok,bol miktarda ışık giriyor odaya gündüz. Va panel olduğu için gündüz aydınlık olan oda için uygun degil gibi duruyor bu tv. Ama ips panel de bulamıyorum denk gelmiyor,bu tv de a101 de 3700 , fiyatı iyi gibi duruyor kafam karışmış durumda. Bir de a101in online sipariş performansı nasıldır? Teşhir ürünü göndermesinler mi?

Hocam parlamanın nedeni panelde yansıma önleyici mat kaplama olmamasından kaynaklı.
Sizin mat panel bakmanız lazım. Parlama az olsun istiyorsanız.

VA veya IPS olması parlamaya etki etmez benim bildiğim.
Panel üstüne yapılan kaplama bunu etkiliyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Youtube a kisa bir video yukledim, goruntu HD olana kadar bir kac saat grekiyor sanirim. F fikoloji

Video için teşekkürler fakat telif nedeniyle kanalınız kapatılabilir.
Bu dosyayı Google Drive'a atıp oradan link verebilirseniz daha iyi olur. (Silinmemesi açısından.)
Tabi dosyanın 2 GB'ı geçmemesi gerekiyor diye biliyorum.
2 GB'ın üstündeki dosyalarda önizleme yapamıyoruz bildiğim kadarıyla.
Bu sefer de indirmemiz gerekir. :bilmiyom

Sistemin Android olması nedeniyle kanal geçişleri biraz yavaşlamış sanırım, standart Linux Vestellere göre, onun dışında performansı kötü gelmedi bana.

U Çevrimdışı

underzero

Yeni Üye
12 Nis 2018
10
34
Hocam parlamanın nedeni panelde yansıma önleyici mat kaplama olmamasından kaynaklı.
Sizin mat panel bakmanız lazım. Parlama az olsun istiyorsanız.

VA veya IPS olması parlamaya etki etmez benim bildiğim.
Panel üstüne yapılan kaplama bunu etkiliyor.
Hocam mat panel 55 inç tavsiye edebileceğiniz var mi peki? 3-4 bin bandinda. Ben ips panelin aydinlik ortamda daha iyi gosterdigini saniyordum.

U Çevrimdışı

UgurQA 

Aktif Üye
24 Eyl 2020
58
Hocam hayırlı olsun tvniz, duvar askı aparatı çıktı mi içinden? Bir de benim de salonda pencere çok,bol miktarda ışık giriyor odaya gündüz. Va panel olduğu için gündüz aydınlık olan oda için uygun degil gibi duruyor bu tv. Ama ips panel de bulamıyorum denk gelmiyor,bu tv de a101 de 3700 , fiyatı iyi gibi duruyor kafam karışmış durumda. Bir de a101in online sipariş performansı nasıldır? Teşhir ürünü göndermesinler mi?

Teşekkür ederim.
İçinden askı aparatı çıkmadı, Carrefoursa daki satış elemanı "Vestel teknik servis kurulumda ücretsiz veriyor, yetkili servis ücret alıyoruz vs derse ana merkezi arayın, ücretsiz vermek zorundalar" dedi, fakat benim bir önceki Samsung TVnin kızakları tam oturduğu için ben talep etmedim.
Pencereden dolayı gündüz yansıma yapıyor beni de rahatsız ediyor, salonun konumu gereği Tvyi oraya koymak zorundayim. Performans olarak eksikliğini hissettiğim bir durum yok Tv'de, fiyatına göre gerçekten güzel.

E Çevrimdışı

ExterminaTR

Yeni Üye
5 Eki 2020
6
Bu televizyonu hepsiburada üzerinden satın aldım. Satıcıda Hepsiburadaydı fakat horoz lojistik tarafından ekranı kırılmış olarak teslim edildi. Kutu servis elemanı tarafından açıldı rapor tutuldu, değişim işin geri yolladım. Fakat ellerinde aynı üründen kalmamış. İnternette de aradım aynı televizyonu satan başka bir site bulamadım. Nerden bulabilirim acaba ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Teşekkür ederim.
İçinden askı aparatı çıkmadı, Carrefoursa daki satış elemanı "Vestel teknik servis kurulumda ücretsiz veriyor, yetkili servis ücret alıyoruz vs derse ana merkezi arayın, ücretsiz vermek zorundalar" dedi, fakat benim bir önceki Samsung TVnin kızakları tam oturduğu için ben talep etmedim.
Pencereden dolayı gündüz yansıma yapıyor beni de rahatsız ediyor, salonun konumu gereği Tvyi oraya koymak zorundayim. Performans olarak eksikliğini hissettiğim bir durum yok Tv'de, fiyatına göre gerçekten güzel.

Askı aparatı artık ücretli. Bu nedenle kutudan çıkmıyor.
Bir de duvara montaj ücretli diye biliyorum.
Yani sehpaya kuruluma ücret alınmıyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu televizyonu hepsiburada üzerinden satın aldım. Satıcıda Hepsiburadaydı fakat horoz lojistik tarafından ekranı kırılmış olarak teslim edildi. Kutu servis elemanı tarafından açıldı rapor tutuldu, değişim işin geri yolladım. Fakat ellerinde aynı üründen kalmamış. İnternette de aradım aynı televizyonu satan başka bir site bulamadım. Nerden bulabilirim acaba ?
Vestel modeline bakın android?

E Çevrimdışı

ExterminaTR

Yeni Üye
5 Eki 2020
6
Şuan sadece kendi sitesinde var oradan inceleyebilirsiniz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Linkini bırakayım hatta:
Hepsiburada 4.500 TLye satıyordu. Garanti kredi kartı 100 TL de puan vermişti. Televizyon 4.400 geldi. Vestel 4.700 istiyor 300 TL zarar burdan alırsam. Androidli F/P ürünü başka televizyon var mı acaba ?

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Hepsiburada 4.500 TLye satıyordu. Garanti kredi kartı 100 TL de puan vermişti. Televizyon 4.400 geldi. Vestel 4.700 istiyor 300 TL zarar burdan alırsam. Androidli F/P ürünü başka televizyon var mı acaba ?
Android yok galiba hepsi bu fiyatlarda ama normal bir TV alıp TV Box alabilirsiniz yanında. Android TVye ihtiyacınız var mı? mesela sadece YouTube Netflix kullanacaksanız Android olması şart değildir böyle başka uygulama falan yükleyecekseniz de Mi Box alırsınız. Böyle daha uyguna gelebilir.

E Çevrimdışı

ExterminaTR

Yeni Üye
5 Eki 2020
6
Android yok galiba hepsi bu fiyatlarda ama normal bir TV alıp TV Box alabilirsiniz yanında. Android TVye ihtiyacınız var mı? mesela sadece YouTube Netflix kullanacaksanız Android olması şart değildir böyle başka uygulama falan yükleyecekseniz de Mi Box alırsınız. Böyle daha uyguna gelebilir.
Bağ evine kamera sistemi kurdurmayı düşünüyorum. Şehirdeki evden internet üzerinden anlık izleyebilmek için androidli bir tv lazımmış galiba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt