Toshiba 49L2863DAT Perşembe günü A101

Mesuti Çevrimdışı

Mesuti

Yeni Üye
25 Eyl 2018
21
48
Perşembe günü A101 den son dakika karar verip aldıgım Toshiba 49L2863DAT tv den 2 günlük izlenim ile memnun kalmış bir durumdayım inşallah yanılmam.Tabiki bu kadar fiyatların artmış oldugu Teknoloji pazarında bu fiyata çok iyi geldiğine inanıyorum.Alan arkadaşlara da hayırlı olmasını diliyorum.
Tv aldıgım ertesi gün Vestel müşteri hizmetlerini aradım kurulum için Toshiba yı aramımı söylediler.Aradım kayıt yaptılar ve sonrasında Vestel bayi aradı kurulum için ertesi gün geleceklerini ilettiler.Ertesi gün kuruluma geldiler.
1. Vestel bayi den gelen arkadaşlar tv açtılar ancak wifi bağlantısını yapamadılar telefon ile destek aldılar.O an aklıma bu gelen arkadaşlar klima veya Çamaşır Buzdolabı servis elemanlarımı bilmiyorlar.Biraz şaşırttı beni.

Televizyon ile ilgili sorunlar ve bilinmeyenleri öğrenmek açısından bu güzel forumu buldugum için kendimi şanslı hissediyorum.Adem beye ve emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Televizyon güncelleme yapmak istiyor ancak erteledim.
Güncellemeyi yapmam gerekiyor mu?

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
hocam öncelikle hayırlı olsun cihazınız, bende cuma günü kurulum yaptırdım gerçekten bu fiyatlara alınabilecek en iyi televizyon diyebilirim, güncelleme konusunda ben tv bağlanınca hemen güncelleme yaptım önceki sürüm + - lerini bilmiyorum ancak yeni sürümde bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Mesuti Çevrimdışı

Mesuti

Yeni Üye
25 Eyl 2018
21
48
hocam öncelikle hayırlı olsun cihazınız, bende cuma günü kurulum yaptırdım gerçekten bu fiyatlara alınabilecek en iyi televizyon diyebilirim, güncelleme konusunda ben tv bağlanınca hemen güncelleme yaptım önceki sürüm + - lerini bilmiyorum ancak yeni sürümde bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Sizinde tvniz de hayırlı olsun hocam. Kesinlikle bu fiyata bende aldıgım için memnunum.Güncelleme için hem biraz kullanayım hemde danışayım istedim o yüzden öteliyorum.Sizde sorun yaşamadıgınız için mutluyum.Bilgilerimizi paylaşalım teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt