Toshiba 43UL3B63DT 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

D Çevrimdışı

devil188

Yeni Üye
14 Haz 2020
42
51
Ben bu TV alıcam ama detaylı bilgilerini bilmiyorum sadece üretim tarihi 2020 yazıyor televizyon hakında bilgisi olanlar bilgilendirise çok sevinirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yenimi çıktı bu ürün Toshiba nın sitesinde gözükmüyor.

A Adem Helvacı bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim yada başka forumda tv hakkında bilgisi olanlar tv özelikleri hakkında bilgilendirme yaparsa çok iyi olur saygılar.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Link paylaşıyorum ama boş çıkıyor.
Google 43UL3B63DT
yazarsanız PDF dosyası mevcuttur

P Çevrimdışı

Psychonaut

Yeni Üye
14 Eyl 2020
3
42
Evet, bu TV 2020 model, hatta oldukça yeni olduğu için pek bir kullanıcı yorumu yok. Özelliklerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz:

Ürün broşürü için:

Ayrıca bu ürün şu anda İngiltere pazarında da satışta, ülke farkı nedeniyle ürün kodu farklı ancak tamamen aynı ürün:

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

pesenes

Yeni Üye
14 Eyl 2020
3
44
Evet, bu TV 2020 model, hatta oldukça yeni olduğu için pek bir kullanıcı yorumu yok. Özelliklerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz:

Ürün broşürü için:

Ayrıca bu ürün şu anda İngiltere pazarında da satışta, ülke farkı nedeniyle ürün kodu farklı ancak tamamen aynı ürün:

hocam selamlar,

verdiğiniz linkteki pdf dosyasından özelliklerine bakıyorum bu TV nin. Fakat özelliklerinden dahili uydu alıcısı olup olmadığını anlayamadım.

İlgili kısımda aşağıdaki bilgiler yazıyor. bu TV nin dahili uydu alıcısı var mıdır?

1235a6e41fb1856d7c.png

P Çevrimdışı

Psychonaut

Yeni Üye
14 Eyl 2020
3
42
Selamlar. 2 hafta önce satın aldığım bu TV'nin satışı tüm internet mağazalarından kaldırılmış. Daha ilginci Toshiba web sitesinde de bu TV ile ilgili tüm sayfalar ve bilgiler, hatta özelliklerini anlatan pdf dosyaları bile kaldırılmış, sanki böyle bir model hiç üretilmemiş gibi, neden acaba? TV'de bir problem mi görüldü de üretimi durduruldu, bilgisi olan var mıdır?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
sanki böyle bir model
Son harfi t yerine g yaparsaniz model toshiba almanya sitesinde var,su an tr de online satista olan t serisi ile ayni fotograf ve özelliklere sahip.Ama toshiba tr sitesinde "g" olarak bilgi yine yok ,almanca icerikli sitede bilgi mevcut.Normalde ayni özelliklere sahip olsa da almanya ve tr de satisa sunulan tv lerin model isimleri farkli olur idi ,ilginc.

P Çevrimdışı

Psychonaut

Yeni Üye
14 Eyl 2020
3
42
Son harfi t yerine g yaparsaniz model toshiba almanya sitesinde var,su an tr de online satista olan t serisi ile ayni fotograf ve özelliklere sahip.Ama toshiba tr sitesinde "g" olarak bilgi yine yok ,almanca icerikli sitede bilgi mevcut.Normalde ayni özelliklere sahip olsa da almanya ve tr de satisa sunulan tv lerin model isimleri farkli olur idi ,ilginc.
Evet aynı model bu. Model kodunun sonundaki G harfi Germany/German, bizdeki T harfi de Turkey/Turkish anlamına geliyor olmalı, o nedenle TR sitesinde G harfi ile biten model olmaması doğal. Ancak halen TR sitesinden neden kaldırıldığını anlamadım, belki de siteyi güncelliyorlardır. Bu arada TV, hepsiburada'da tekrar satışa çıktı.

Almanya sitesinde İngilizce ürün tanıtımlarını da buldum:

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

lewntek

Yeni Üye
2 Kas 2020
2
42

dikkat dikkat dikkat bu tv va değil ips panel imiş nasıl bi teknoloji kullanılmış ise anlamadım lg ips ile alakası yok çünki siyahlar siyah gibi bütün emarelar va panel olduğunu gösteriyordu oysa vestel teknik ekibe sordum oda fabrikaya sormuş neticede ips panel ama kaliteli geldi bana bildiğimiz lg nin ips gibi değil ki bende 43 um7100 vardı onla alakası yok​

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109

dikkat dikkat dikkat bu tv va değil ips panel imiş nasıl bi teknoloji kullanılmış ise anlamadım lg ips ile alakası yok çünki siyahlar siyah gibi bütün emarelar va panel olduğunu gösteriyordu oysa vestel teknik ekibe sordum oda fabrikaya sormuş neticede ips panel ama kaliteli geldi bana bildiğimiz lg nin ips gibi değil ki bende 43 um7100 vardı onla alakası yok​

Ekrana parmağınızı hafifçe bastırıyorsunuz. (Beyaz arka plan olursa daha iyi anlaşılır) Sadece parmağınızın dokunduğu noktada bozulmalar oluyorsa IPS paneldır. Parmağınızın etrafında 10 cm kadar bölgede renk dalgalanmaları oluyorsa VA paneldir. En net bu şekilde anlarsanız. Kesin sonuç verir.

Bu arada MB130T anakartlı Toshiba TV'ye sahip bir arkadaş, TV'sinden swprofile dosyası alıp bana ulaştırabilir mi? Biraz incelemek ve MB130S'le farklarına bakmak istiyorum. Teşekkürler.

S Çevrimdışı

Sezginmutlu

Yeni Üye
20 Ara 2020
3
39
A Adem Helvacı ustamdan Youtube'da 4000 lirayı geçmeyecek Tv tavsiyesi istemiştim bu televizyonu tavsiye etti. Ips panel , direct led olduğunu söyledi.
Ancak sıkıntı şu: Tv piyasada yok gibi bişey , sadece Ciceksepetinde var o da 5230 lira gibi bir fiyatı var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri