Toshiba 32W2063DT 101 Satışı Ürün Bilgilendirmesi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
tosh.png

Q Çevrimdışı

Qtrone

Yeni Üye
25 Kas 2019
36
37
A Adem Helvacı hocam, bu televizyonu mu yoksa Regal 32R4020FA'yı mı önerirsiniz? (Smart tv olması önemli değil )

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

seiten

Yeni Üye
26 Ara 2018
23
35
Dostlar merhabalar bu televizyonun 61 ekran olan modelini carrefoursa da gördümde alınır mı takılacağı yer ufak olacağından 80 ekran alınır mı?

selfmachine Çevrimdışı

selfmachine

Aktif Üye
9 Eki 2018
59
41
Dostlar merhabalar bu televizyonun 61 ekran olan modelini carrefoursa da gördümde alınır mı takılacağı yer ufak olacağından 80 ekran alınır mı?

32 inç modelini alan ve iade eden biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Adem Bey de bir videosunda söylemişti, bu Toshiba'lar bildiğimiz Toshiba gibi değil. Tamamen TR için üretilmiş modeller. Öncelikle Televizyonun malzeme kalitesi yerlerde. Her inç modeli böyle mi bilmiyorum ama ucuz işçilik kendini çok belli ediyor. Benim aldığım tv'de ekran ve panel arasında ciddi bir boşluk vardı, yani içine her şey kaçabilir ve düşebilir bir haldeydi. Bunların dışında;

- Görüntü kalitesi kabul edilebilir düzeyde ama yetersiz
- Dahili uydu alıcısı oldukça kötü. Alıcıdan kaynaklı kanalların da görüntü kalitesi oldukça kötü
- Kumandası işlevsiz ve çoğu zaman takılıyor.
- Smart uygulamları iyiydi. Netflix ve diğerleri stabil çalışıyor. Bu tv'nin tek iyi yanı sanırım bu.

S Çevrimdışı

seiten

Yeni Üye
26 Ara 2018
23
35
32 inç modelini alan ve iade eden biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Adem Bey de bir videosunda söylemişti, bu Toshiba'lar bildiğimiz Toshiba gibi değil. Tamamen TR için üretilmiş modeller. Öncelikle Televizyonun malzeme kalitesi yerlerde. Her inç modeli böyle mi bilmiyorum ama ucuz işçilik kendini çok belli ediyor. Benim aldığım tv'de ekran ve panel arasında ciddi bir boşluk vardı, yani içine her şey kaçabilir ve düşebilir bir haldeydi. Bunların dışında;

- Dahili uydu alıcısı oldukça kötü. Alıcıdan kaynaklı kanalların da görüntü kalitesi oldukça kötü
- Smart uygulamları iyiydi. Netflix ve diğerleri stabil çalışıyor. Bu tv'nin tek iyi yanı sanırım bu.

İşin aslı carfeoursadan fibabanka kredisi 1500 tl olarak çıktı valide için almak istiyorum.Ben önceden aldığı seg 55 ekran ledi var fhd modeli memnunum işte smart uygulamasında yükleniyorsa internet üzerinden tv uygulaması yüklemek istiyorum.

T Çevrimdışı

Taipei

Yeni Üye
26 Ağu 2020
1
26
A101'den aldım tv yi. ikinci tv olarak kullanılacak. Uydu yayınlarına ihtiyacım yok. İPTV var evde. Ama televizyonun iptv applicationları berbat. OTT player ve SS iptv smart versiyonları var. Ama ikisi de çöp. Çok yüksek internet hızına rağmen kanalları 2 saniye gösterip buffering işlemine dönüyor. Onun dışında youtube netflix gibi platformlarda görüntü kalitesi çok kötü değil. Bazı arkadaşlar malzeme kalitesi kötü demişler ama aslında malzeme kalitesi de fena sayılmaz. Dediğim gibi tek kötü tarafı android platformunda olduğu gibi sağlam bir iptv uygulamasına sahip olmaması.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

1200 TL'ye anca logo alabileceğiniz firmalar da mevcut, giriş seviye için beklentiniz biraz fazla değil mi? :alala

selfmachine Çevrimdışı

selfmachine

Aktif Üye
9 Eki 2018
59
41
1200 TL'ye anca logo alabileceğiniz firmalar da mevcut, giriş seviye için beklentiniz biraz fazla değil mi? :alala

1200 TL dediğiniz rakam az mıdır? Kaldı ki benim bahsettiğim 32LL3A63DT FULL HD olan ve aynı fiyat da değil. Bu markayla ilgili inanılmaz şikayetler var. Dolayısıyla markanın üretim kalitesinde sıkıntı olduğu kesin. Zamanında Finlux'un 32 inç televizyonunu bu fiyat aralığında almıştım ve hiç problem yaşamadım. Kaldı ki A Adem Helvacı da söyledi; ''O Toshiba bu Toshiba değil''

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
1200 TL dediğiniz rakam az mıdır? Kaldı ki benim bahsettiğim 32LL3A63DT FULL HD olan ve aynı fiyat da değil. Bu markayla ilgili inanılmaz şikayetler var. Dolayısıyla markanın üretim kalitesinde sıkıntı olduğu kesin. Zamanında Finlux'un 32 inç televizyonunu bu fiyat aralığında almıştım ve hiç problem yaşamadım. Kaldı ki A Adem Helvacı da söyledi; ''O Toshiba bu Toshiba değil''

1200 TL'yi Dolar'a çevirin cevap ortada.
Zamanında aldığınız Finlux ile bu Toshiba'nın içi de aynı değil bu sebepten.

Ayrıca size hatalı üretim denk gelmiş de olabilir. :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt