Toshiba 32LL3B63DT Full HD Askı Apartı Tavsiye Edermisiniz

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,075
Emanet aldığımız TV ile gitti :)

Bunu sipariş verdim indirime girdi diğerini iptal edicem

Fark ?

32LL3B63DT
VESA (Duvara montaj) GxY 75mm x 75mm

Son düzenleme:
ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Fark ?

32LL3B63DT
VESA (Duvara montaj) GxY 75mm x 75mm
İstediğim model aslında 32LL3B63DT
Buydu diğeri değildi diğerinin anakart model no bilinmiyor kimse alıp test etmemiş bende test edilip Adem Helvacı Adem Helvacı tarafından YouTube de videosu olan bir TV alayım dedim aldım ;)

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
İstediğim model aslında 32LL3B63DT
Buydu diğeri değildi diğerinin anakart model no bilinmiyor kimse alıp test etmemiş bende test edilip Adem Helvacı Adem Helvacı tarafından YouTube de videosu olan bir TV alayım dedim aldım ;)
Adem Helvacı Adem Helvacı keşke şuna çözüm olsa şimdi 2 TV gelicek ilk sipariş ettiğimi iptal edemiyorum kargoyada verilmedi arıyorum ama neymiş size gelince almayın iade edilir ücretiniz diyor neden süreci böyle uzatıyorlar daha basit çözüm varken işi hep yokuşa sürüyorlar :(

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,075
Adem Helvacı Adem Helvacı keşke şuna çözüm olsa şimdi 2 TV gelicek ilk sipariş ettiğimi iptal edemiyorum kargoyada verilmedi arıyorum ama neymiş size gelince almayın iade edilir ücretiniz diyor neden süreci böyle uzatıyorlar daha basit çözüm varken işi hep yokuşa sürüyorlar :(

Durumuz üyelik paneli siparişler kısımdan ürün iptal seçeneği durumunu durumunu kendiniz biliyorsunuz
Durumu uyğunsa ( ürün iadesi )

Hepsiburada ile görüşme yapın ve mesaj gönder yazılım sisteminiz iptal işlemini kabul etmiyor .
ve belğelendirin ileride bir sorun olursa kayıtlar bulunsun .

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Durumuz üyelik paneli siparişler kısımdan ürün iptal seçeneği durumunu durumunu kendiniz biliyorsunuz
Durumu uyğunsa ( ürün iadesi )

Hepsiburada ile görüşme yapın ve mesaj gönder yazılım sisteminiz iptal işlemini kabul etmiyor .
ve belğelendirin ileride bir sorun olursa kayıtlar bulunsun .
O seçenek yok

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,075

Ürünü aldığınız firma ile görüşmeniz gerek .
Kabul ederse .

Ürün hazırlanmış kargo aşamasında kargo için hepsiburada ya kayıt girilmemiştir .
Bu durum iletişim bozukluğu yaratacağından . ( firma merkezi ve firmanın deposu arası . diğer belkide kargo deposunda hazır bekliyor . )
O seçenek yok ( İPTAL ) seçeneği yoksa
Ürün iptali olmaz .

Ürün gönderilir kargoyu kabul etmeyin derler .
Ücretsiz kargo olduğundan ürün bedelinin tamamını geri iade edilmesi gerekir ? Bence
Sözleşmeyi tam okumak gerekir .

Sizin gibi bu durum başıma gelmişti . ( kargoyu teslim almayın denilmişti )
Son kararla fikir değiştip ürünü teslim almıştım .

Geri
Üst Alt