toshiba 32la3b63dt PVR kaydı yapabiliyor mu?

E Çevrimdışı

eskihoca

Yeni Üye
31 Mar 2021
10
54
aslında dedim ama anlayamadınız sanırım, çünkü o konuda herşey dataylı yazıyor
öncelikle modlama kısmına bakın,
1-Modlama islemi yapabilmeniz icin tv mizden profil dosyasini almamiz gerekecek ,bunun icin gerekli aciklama sayin teraspy teraspy nin isledigi konuda mevcut,Linkteki konuyu inceleyin. Vestel tv profil alma dosyaları -tümü- profili al
2- editör programını indir Vestel toolbox "Prime video" ve "Amazon Alexa" seçenekli toolbox dosyası... burada var
3- aldığın dosyayı editör le aç
4 17MB230 anakart ile modlama islemleri anlatimi buradaki 4. maddeyi uygula
5- Profil dosyamizi toolbox programi ile gerekli degisiklikleri yaptiktan sonra tekrar tv mize yüklemememiz gerekiyor.Yükleme islemi icin usb de "profile" isimli dosya aciyorsunuz ve icine islem yaptiginiz profil dosyasini kayit ediyorsunuz.Servis menüsünü actiktan sonra en alttaki secenek olan usb operations secenegi ile tv mize yüklüyoruz ve tv mizi kapatip fisini cekiyoruz ,Tv mizi tekrar actigimizda yeni ayarlar kayit edilmis oluyor,nadir de olsa bazen degisiklikler kayit edilmeyebiliyor, bu durumda tv nizi fabrika ayarlarina döndürerek ilk kurulum yapmaniz gerekebilir.Hepsini denediniz ama istenilen özellik olmadi ise bu tv niz desteklemedigi icin aktif olmuyor demek maalesef yapacak bir sey yok.
Çok teşekkür ederim.Hallettim.Hiç bir sorun yok.Kayıt yapmaya başladı.

E Çevrimdışı

eskihoca

Yeni Üye
31 Mar 2021
10
54
Hayırlı olsun, pek özellik acmani istemem mb211 ana kart zor ilerliyor iyice hantal olmasın ☺️
Foruma dünden beri girme vaktim olmadı.Teşekkür ederim..Pvr de kaydettigimiz videoyu pc de seyretmek icin RecordingEncryptionmode "0" yapsam sıkıntı çıkarır mı?Başka bir özellik açmayacağım. mb211 Sıkıntı çıkarıyorsa onuda açmam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt